Рівне Київ

Яка користь антицелюлітного масажу в м Рівне?

Розділи: Новини, Корекція фігури
Яка користь антицелюлітного масажу в м Рівне?

Антицелюлітний масаж – це ефективний метод боротьби з таким досить поширеним дефектом, як целюліт. Целюліт – це зміни в тканинах підшкірної жирової тканини, які зумовлені порушенням кровообігу та лімфотоку. У медичному центрі Alpha Cell працюють кваліфіковані масажисти, які виконують багато видів масажу, зокрема і вищезгаданий. Антицелюлітний масаж допомагає зняти напругу в тканинах, покращити мікроциркуляцію та лімфоток, що в свою чергу допомагає розгладити “жирові валики” та зменшити зовнішні прояви целюліту.

Переваги антицелюлітного масажу

  • Зменшення проявів целюліту. Після курсу масажу шкіра стає рівною та гладкою, зникають “жирові валики” та “апельсинова кірка”.
  • Покращення тонусу та еластичності шкіри. Масаж допомагає підвищити тонус м’язів та підшкірних тканин, що забезпечує зміцнення та підтяжку шкіри.
  • Видалення токсинів з організму. Антицелюлітний масаж допомагає підвищити лімфотік та видалити токсини з організму.
  • Зменшення болю та напруги в м’язах. Масаж допомагає розслабити м’язи.
  • Покращення кровообігу. Масаж стимулює кровообіг, що допомагає підвищити постачання кисню та поживних речовин до тканин, зменшити набряки та зміцнити стінки капілярів.
  • Підвищення настрою та зниження стресу. Масаж допомагає підвищити рівень ендорфінів – “гормонів щастя”, що знижує рівень стресу та поліпшує настрій.
  • Стимулювання процесів обміну речовин. Масаж допомагає підвищити швидкість обміну речовин, що сприяє зниженню ваги та зменшенню жирових відкладень в організмі.

Особливості антицелюлітного масажу в м Рівне

Антицелюлітний масаж може бути проведений як у медичних центрах, так і в домашніх умовах. Він може виконуватися ручним способом або за допомогою спеціального обладнання. Процедура зазвичай триває від 30 до 60 хвилин, в залежності від об’єму проблемних зон.

Перед проведенням антицелюлітного масажу необхідно проконсультуватися з лікарем та врахувати індивідуальні особливості організму, наявність протипоказів та рекомендації щодо техніки виконання процедури. Антицелюлітний масаж є ефективним методом боротьби з целюлітом та має багато переваг для організму. Важливо виконувати процедуру правильно та регулярно, дотримуючись всіх рекомендацій фахівців. При бажанні досягти кращих результатів можна поєднувати антицелюлітний масаж з лімфодренажним

Опубліковано: 10.03.2023
Схожі послуги
0 / 0