Рівне Київ
Масаж верхньої частини тіла
Розділ: Масаж
Масаж верхньої частини в Рівному

Масаж верхньої частини тіла в м Рівне

Масаж верхньої частини тіла показаний людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної, дихальної та нервової систем, порушенням перистальтики кишечника, при стрибках тиску, а також у післяопераційний та відновлювальний період. Масаж застосовується практично на всіх етапах реабілітації, профілактики та корекції фізіологічних змін організму. Цей метод масажу позбавить Вас від болю у м’язах, покращить кровообіг, нормалізує обмін речовин.

Вартість:
400 грн
Тривалість:
30 хв

Курс масажу в м Рівне 

Частота проведення сеансів загального лікувального масажу індивідуальна. Для профілактики його достатньо робити один – двічі на тиждень протягом усього курсу. Окрім того, масаж верхньої частини тіла (спини, рук, живота) – це досить приємна процедура!

Які протипоказання є для проведення масажу?

Протипоказання до масажу:

Різні захворювання крові, гнійні процеси, наявність тріщин й інших шкірних ушкоджень, гострий запальний процес в організмі, висока температура, кровотечі та схильність до них, активна форма туберкульозу, злоякісні та інші пухлини будь-якої локалізації, наявність гіпотонічного та гіпертонічного кризу, гостра ішемія міокарда, тромбоз, алкогольне сп’яніння.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0