Рівне Київ
Масаж комірцевої зони
Розділ: Масаж
Масаж комірцевої зони у м Рівне

Масаж комірцевої зони в м Рівне

Не багато хто здогадується, що регулярні головні болі нерозривно пов’язані із застійними процесами в ділянці шиї. Комірцева зона відноситься до найменш рухомої частини тіла. Якщо людина веде сидячий спосіб життя, вона піддається набряку, защемленню. В результаті виникає нестача притоку кисню в мозок. Тільки одиниці, які страждають на регулярні головні болі, звертаються за допомогою до масажистів. А це велика помилка!

Вартість:
350 грн
Тривалість:
30 хв

Часто проблему можна вирішити без прийому медикаментів, лише проведенням процедури. Виконувати її можна і в домашніх умовах, але для комплексної допомоги краще звернутися до професійного масажиста.

У яких випадках рекомендований масаж?

У клініці Alpha Cell у м Рівне працюють кваліфіковані лікарі, які допоможуть досягти більш ефективного результату. Запишіться на сеанс, якщо вас турбує хоча б одна з перерахованих проблем:

 • Занадто напружений робочий графік, коли немає відпочинку, і супроводжує постійна втома.
 • Ваш вид діяльності пов’язаний із важкими фізичними навантаженнями.
 • Часті головні болі.
 • Ви помітили, що сон не дає повноцінного відпочинку.

Часто лікарі рекомендують масажні процедури як додатковий метод терапії в комплексному лікуванні більш серйозних захворювань. Процедура може бути незамінною при артрозі, сколіозі, хондрозі.

Протипокази до масажу комірцевої зони в м Рівне 

 • Онкологічне захворювання.
 • Хвороби нирок, печінки, серцево-судинної системи.
 • Тромбоз, гемостаз.
 • Підвищений тиск.
 • Шкірні інфекції.
 • Температура більша за 37 градусів.

Користь масажу комірцевої зони 

Масаж комірцевої зони позитивно впливає на загальне самопочуття. Насамперед зникають застійні явища в зоні шийних хребців, покращується кровообіг. Це знижує напади головного болю, знімає втому.

Такий вид масажу можна поєднувати із ін’єкційними процедурами (мезотерапія, плазмотерапія, тромболізат терапія) для голови, які покращують ріст волосся. Це збільшить час, який необхідно витратити на проведення процедури, але ефект від неї буде набагато вищим.

Масаж допоможе не тільки зняти втому і напруженість у м’язах, він покращує поставу, знімає болючі відчуття в ділянці спини. Звертайтесь та оцініть особисто ефективність кваліфікованого підходу лікарів клініки Alpha Cell.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0