Рівне Київ
Омолодження фібробластами
Розділ: Клітинні технології
Омолодження фібробластами в Києві

Омолодження фібробластами в Києві

Вікові зміни впливають на всі системи та тканини людського організму, у тому числі й на шкіру. З віком змінюється склад міжклітинного матриксу: вміст гіалуронової кислоти, еластину та колагену знижується. Шкіра втрачає пружність та еластичність, відбувається зневоднення та витончення, знижується швидкість відновлення ліпідів, і в результаті утворюються зморшки, які з часом стають глибшими та помітнішими.

Вартість:
від 2 000$
Тривалість:
від 30 хв

Ми всі хотіли б залишатися вічно молодими. І хоча не існує механізмів, які могли б повернути час, цілком можливо призупинити зовнішні ознаки старіння та повернути шкірі молодий і здоровий вигляд!

Запустити процеси регенерації в організмі допоможе інноваційна методика клітинних технологій в Києві – оновлення шкіри фібробластами. Фібробласти – це клітини, які відповідають за функціонування та відновлення шкіри. З кожним роком кількість фібробластів та їх функціональна активність знижується, порушується здатність до вироблення біологічно активних речовин, що позначається на стані шкіри.

Якщо ви помітили ознаки старіння шкіри – не впадайте у відчай! Повернути шкірі молодий та здоровий вид допоможуть фібробласти, клінічне застосування яких довело ефективність та безпеку методики. 

Лікування фібробластами: клініка на Позняках

Цей вид терапії ефективний при корекції наслідків запальних та дегенеративних захворювань шкіри, а також при усуненні різних дефектів шкірних покривів: пігментних плям, опіків, рубців постакне та інших. Введення фібробластів у Києві рекомендовано під час підготовки або проведення пластичних операцій.

Використання фібробластів у косметології дозволяє досягти значних змін шкіри. Після завершення курсу процедур у середніх шарах шкіри збільшується кількість активних фібробластів, підвищується еластичність та пружність шкіри, відновлюється водний баланс, процеси старіння уповільнюються, зменшується глибина яскраво виражених зморшок та розгладжуються дрібні. Фібробласти також ефективні при оновленні (омолодженні) рук, шиї, декольте та інших ділянок тіла.

Як відбувається процедура в клініці Alpha Cell? 

До особливостей медичних послуг клініки належать безпечність, дієвість та інноваційність. Омолодження фібробластами в Києві передбачає такі етапи:

 • забір у пацієнта під місцевою анестезією невеликого фрагмента шкіри із завушної області, з передпліччя з внутрішньої сторони або з пахвинної області;
 • виділення із фрагмента шкіри фібробластів у спеціалізованій лабораторії клініки;
 • відбір найактивніших фібробластів;
 • внутрішньошкірне (за принципом мезотерапії) введення фібробластів пацієнту під місцевою анестезією;
 • збереження культури фібробластів для повторного запровадження.

Безпека та ефективність процедури омолодження фібробластами

Процедури із застосуванням фібробластів повністю безпечні. Ін’єкції виконуються під місцевою анестезією, тому сеанс відбувається без хворобливих та дискомфортних відчуттів. Так як при проведенні процедури використовуються власні клітини пацієнта, виникнення різноманітних алергічних реакцій та інших побічних ефектів виключено. 

Які переваги омолодження фібробластами? 

 • Фібробласти швидко адаптуються в організмі та забезпечують позитивний ефект від процедури на термін 3-5 років. 
 • Терапія із застосуванням фібробластів на Позняках – це метод природного оновлення складу шкіри на клітинному рівні шляхом активізації внутрішніх ресурсів організму пацієнта. 
 • Введення фібробластів допомагає впливати на проблему старіння шкіри принципово по-іншому, на відміну від традиційних косметологічних технологій: надається можливість корегувати не наслідки, а причини старіння шкіри.
 • Введення фібробластів забезпечує тривалий накопичувальний клінічний ефект.
 • Введення фібробластів може застосовуватися як база при підготовці до косметологічних процедур, так і в комплексі з різними апаратними та ін’єкційними методиками, підвищуючи їх ефективність.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0