Рівне Київ
Ботулінотерапія для чоловіків
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія для чоловіків в Києві

Ботулінотерапія для чоловіків у Києві

Не лише жінки переживають про свою зовнішність. Більшість чоловіків теж схильні хвилюватись через наявність зморшок. Чоловіки соромляться звертатися до косметологів, і дуже дарма. Ми пропонуємо великий асортимент косметологічних процедур в Києві та відмінний варіант для вирішення проблеми – ботулінотерапію.

Вартість:
від 900 грн
Тривалість:
30 хв

Приблизно 30% чоловіків після 35 років починають вживати заходів щодо догляду за шкірою обличчя. Багато використовують зволожуючі креми та лосьйони, які широко розрекламовані виробниками. Але косметика не може радикально впоратися із проблемою.

Єдиний спосіб боротьби  зморшками – дієві процедури, створені задля розгладжування шкірного покриву. Сучасні медичні послуги в Києві дозволяють позбутися глибоких зморшок і зробити обличчя набагато молодшим.

Особливості проведення процедури: Позняки 

Ботулінотерапією називають ін’єкційним метод боротьби з мімічними зморшками. Під шкіру пацієнтів вводять очищений ботулотоксин типу А. Ефект досягається за рахунок того, що препарат максимально розслаблює м’язи обличчя та блокує міміку.

Чоловіча шкіра має свої особливості – вона щільніша і пружніша за жіночу, але менш чутлива. У зв’язку з цим доза препарату буде приблизно вдвічі більша.

Перед початком процедури в клініці Alpha Cell на Позняках лікар обов’язково проводить огляд. Він звертає увагу на стан шкіри, розпитує про хронічні захворювання. Якщо якісь операції або ін’єкції вже проводилися, то необхідно повідомити лікаря.

Ціна ботулінотерапії в Alpha Cell 

Перш ніж увести препарат, лікар медичного центру в Києві ретельно обробить шкірні покриви. З цією метою використовуються антисептичні розчини, наприклад хлоргексидин. Далі проводиться розмітка обличчя. Вона потрібна для того, щоб лікар знав, на які зони слід робити ін’єкції.

Наступний етап – уколи ботулічного токсину. Техніку введення та дозування ботулінотерапії в Києві лікар підбирає індивідуально. Це залежить від глибини мімічних зморшок та від загального стану шкіри.

Результат проявляється на 3-14-й день після ін’єкцій. Якийсь час буде видно сліди від уколів, але вони швидко зникнуть. Косметичний ефект від ботулінотерапії триває від 4 до 8 місяців. Після закінчення цього періоду процедуру слід провести повторно. Ціна залежатиме від кількості введення препарату.

Поширені запитання
Чи можна робити ботокс чоловікові?

Кровопостачання тканин після ін’єкцій ботоксу зберігається у повному обсязі, рухливість поступово відновлюється. Таким чином, ботокс для чоловіків у Києві – процедура повністю безпечна.

Чому чоловіки роблять ботокс?

Основна сфера застосування ботоксу для обличчя у чоловіків в Києві – корекція мімічних зморшок. Це складки, що формуються при посиленій роботі м’язів, відповідальних за міміку. Найчастіше вони утворюються в кутах рота та очей, на шкірі чола та перенісся.

У якому віці треба колоти ботокс?

Косметологи та науковці медичного центру в Києві вважають, що 30 років – оптимальний вік для ін’єкцій Ботоксу. У 30-35 років мімічні зморшки вступають у свої права внаслідок м’язових напруг, що повторюються.

Чи можна пити каву після уколів ботоксу?

Гаряча кава посилює кровообіг, тому може негативно вплинути на результат процедури. Його вживання відразу після уколів ботоксу може призвести до появи синців.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0