Рівне Київ
Онлайн консультація
Розділи: Трихологія, Дерматологія, Корекція фігури, Косметологія
Онлайн консультація в Києві

Онлайн консультація в Києві

Онлайн-консультація лікаря в медцентрі Alpha Cell – це дистанційний відеоприйом пацієнта через інтернет. Скористатися послугою можуть пацієнти для встановлення попереднього діагнозу та призначення ефективного лікування. 

Для отримання онлайн-консультації не потрібно встановлювати на телефон спеціальні програми, потрібен лише доступ до Інтернету через мобільний пристрій (телефон, планшет) або комп’ютер, на який встановлена ​​веб-камера.

Вартість:
300 грн
Тривалість:
30 хв

Конфіденційність прийому гарантована: онлайн-консультація відбувається через спеціальний захищений сервер. Відеоспілкування пацієнта проходить віч-на-віч із лікарем.

Переваги онлайн консультації: Дарницький район

Економія часу та коштів. Дистанційний відеоприйом дозволяє отримати консультацію лікаря, не виходячи з дому. Пацієнту не треба витрачати час на проїзд та очікування на прийом у самому центрі. Також пацієнт заощаджує на транспортних витратах. 

Доступність. Комунікація між лікарем та пацієнтом на відстані особливо актуальна для іногородніх пацієнтів. Вони отримують можливість консультуватися з лікарем щодо раніше розробленого плану лікування, коригувати його, інтерпретувати результати аналізів.

Онлайн-консультація – це зручно.

Ціни на онлайн консультацію Alpha Cell

Ми пропонуємо послуги клініки в Києві, що відповідають медичним стандартам, мають доступні ціни та широкий асортимент. Онлайн консультацію можна отримати у таких лікарів: дерматолог, трихолог, косметолог, дієтолог. Ми раді бути корисними для кожного, хто звертається до нас. 

Поширені запитання
Що таке онлайн-консультація в Києві?

Онлайн-консультація – це повноцінна консультація з лікарем через інтернет. Вам не потрібно йти до клініки. Ви можете звернутися за допомогою, звідки зручно.

Як проходить онлайн консультація?

Онлайн-прийом у Києві відбувається у форматі відео-консультацій. Фахівець поставить уточнюючі питання, дасть первинну оцінку стану вашого здоров’я або скоригує лікування. Після консультації лікар надішле рекомендації щодо лікування на електронну пошту або в месенджер, призначить дату наступного онлайн-прийому або додаткових медичних і лабораторних досліджень.

Які лікарі проводять онлайн-консультації в Києві?

У нашому медичному центрі Alpha Cell онлайн-консультації проводять такі лікарі: дерматолог, косметолог, трихолог, дієтолог.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0