Рівне Київ
Повторна консультація
Розділи: Трихологія, Дерматологія, Корекція фігури, Косметологія
Повторна консультація в Києві

Повторна консультація в Києві

Повторний прийом – це запис до одного фахівця в клініку Києва на протязі 3-х місяців з моменту первинного звернення через той же випадок захворювання.

Вартість:
300 грн
Тривалість:
30 хв

Особливості повторної консультації на Позняках

Повторний прийом лікаря зазвичай триває менше, ніж первинна консультація. До професійних компетентностей наших лікарів належить ведення своїх пацієнтів. Тобто, якщо лікарем призначається лікування, певні лабораторні чи медичні обстеження, то в обов’язковому порядку відбувається повторний огляд. Повторна консультація серед медичних послуг в Києві відрізняється тим, що має таку основу:

  • оцінка динаміки стану пацієнта;
  • інтерпретація результатів лікування;
  • корегування лікування;
  • додаткові обстеження.

Ціна на повторну консультацію в Alpha Cell 

Поторну консультацію в нашому закладі надають такі лікарі: дерматолог, трихолог, косметолог, дієтолог. Медцентр Alpha Cell в Києві має вигідне розташування в Дарницькому районі (станція метро Позняки). У нашій клініці Ви побачите не тільки привітних та професійних працівників, а й відмітите індивідуальний підхід і максимальну уважність до кожного пацієнта. Ціни на послуги є доступними, часте проведення акцій та знижки для постійних відвідувачів.

Поширені запитання
Чи потрібно платити за повторний прийом до лікаря у Києві?

Нормативними актами не регулюється. Приватні медичні організації розміри оплати послуг встановлюють самі. Зазвичай повторні прийоми коштують дещо дешевше (знижка 10-30 відсотків), оскільки діагноз вже поставлено.

Чим відрізняється первинний прийом від повторного?

Первинний прийом в клініці Києва- це первинне звернення до фахівця з приводу гострого або загострення хронічного захворювання, а також з метою профілактики. Повторний прийом – це повторне звернення до одного фахівця протягом 3 місяців з моменту первинного звернення з аналогічними симптомами чи захворюванням.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0