Рівне Київ
Ботулінотерапія для жінок
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія для жінок в Києві

Ботулінотерапія для жінок в Києві

Одна з причин утворення мімічних зморшок – природне напруження м’язів, які передають наші емоції, настрій. Згодом у найбільш активних зонах з’являються виражені складки, контролювати які з часом стає все складніше.

Вартість:
від 900 грн
Тривалість:
30 хв

На жаль, зморшки рідко прикрашають людей, особливо жінок, хоча все це результат природних проявів, а іноді і відображення нашого характеру. Щоб зробити непомітними ознаки старіння на обличчі, фахівці довго шукали потрібний засіб, але з’явився він, як часто буває, випадково.

Процедури ботулінотерапії або просторіччя «Ботокс» прийшли в косметологію Києва з неврології. Саме невропатологи вперше помітили зникнення зморшок як побічний ефект застосування препарату під час лікування фокальних лицьових спазмів.

Ін’єкції ботоксу в Дарницькому районі 

Ін’єкції препаратів на основі ботулотоксину – це досить швидкий і зручний спосіб корекції глибоких зморшок, що дозволяє практично повністю прибрати горизонтальні зморшки на лобі, переніссі, це стосується і “гусячих лапок” – зморшок біля очей.

Введення препарату займає близько 15-20 хвилин, процедура зазвичай не потребує анестезії, але за бажанням для знеболювання можна використовувати місцеві анестетики, які попередньо наносяться на шкіру.

Під час процедури ботулінотерапії в Києві використовуються тонкі голки, за допомогою яких препарати вводять у дрібні м’язи під шкірою. Саме ці м’язи, скорочуючись, створюють зморшки на лобі, у кутах очей, переніссі та спинці носа, верхній губі. Препарати на основі ботулотоксину починають діяти в середньому через тиждень, під їх впливом блокується рухова активність м’язів, за рахунок чого зморшки розгладжуються, а поверхня шкіри стає рівною. Остаточно оцінити результат медичних послуг в Києві можливо через 2 тижні.

Ціна на ботулінотерапію в Alpha Cell

Основні напрямки дії ботулінотерапії в Alpha Cell:

 • корекція горизонтальних зморшок на лобі; 
 • корекція вертикальних зморшок між бровами; 
 • корекція складки на переніссі; 
 • корекція «гусячих лапок» (зморшок навколо очей); 
 • корекція дрібних зморшок над верхньою губою; 
 • корекція вертикальних та горизонтальних зморшок на шиї;
 • корекція опущених куточків губ.

Ціна залежатиме від зони, яку потрібно корегувати. Наші лікарі дбайливо ставляться до кожного пацієнта, якщо говорити про молодість, то це однозначно допомога косметологів клініки Alpha Cell.

Поширені запитання
Кому не можна робити ботокс?

Ботокс не застосовують при вагітності та годуванні груддю, а також під час будь-якого гострого процесу в організмі (застуда, інфекція, отруєння, висипання, загострення хронічних захворювань). Ін’єкції ботоксу не колють клієнтам, які нещодавно проходили лікування антибіотиками.

Як часто можна колоти ботокс?

Косметологи нашого центру в Києві, як правило, відповідають стандартній схемі: друга ін’єкція через чотири місяці; через 12 місяців – дві ін’єкції кожні півроку; після закінчення наступних трьох або чотирьох років робиться лише одна ін’єкція.

Навіщо робити ботулінотерапію?

Ботулінотерапія з успіхом застосовується для лікування корекції рубців, лікування целюліту, усунення підвищеної пітливості пахв, долонь та стоп.

Що не можна робити після Ботулінотерапії?

Не рекомендується використовувати декоративну косметику протягом 12 годин після ботоксу. Здійснювати активні мімічні рухи у зоні введення ботулотоксину протягом 30 хвилин після процедури. Виключити будь-який тиск та масаж на область введення препарату ботулотоксину.

Де можна зробити ботулінотерапію для жінок?

Ботулінотерапію для жінок проводять у естетичних, косметологічних, медичних центрах. Зокрема провести таку процедуру можна у нашій клініці Alpha Cell у Києві.

Хто проводить ін'єкції ботоксу для жінок в Києві?

Проведенням ботулінотерапії має займатися людина, що має професійні компетентності у цій сфері, тобто дерматологи, косметологи тощо.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0