Рівне Київ

Всесвітній день боротьби з псоріазом

Розділи: Дерматологія, Новини
Акція на консультацію дерматолога в м Рівне

Починаючи з 2004 року завдяки ініціативі Міжнародної асоціації псоріазу у всьому світі 29 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з псоріазом.

Цілями цього заходу є:

– привернення уваги суспільства до проблем людей, які живуть з діагнозом «псоріаз», а з ними щорічно стикаються понад 125 млн. людей у ​​всьому світі;

– формування правильного уявлення про причини виникнення захворювання і про те, яке життя хворого на псоріаз;

– поширення інформації про псоріаз і поліпшення доступу хворих на псоріаз людей до лікування, яке допоможе значно підвищити якість їх життя;

– привернення уваги пацієнтів та наголошення про лікування у дерматологів.

Що таке псоріаз і як його лікувати у м Рівне? 

Псоріаз – це не просто проблеми зі шкірою, це серйозне хронічне аутоімунне захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), в даний час на різні форми псоріатичної хвороби страждають від 3% до 7% населення планети.

Крім шкіри, при псоріазі можуть уражатися також суглоби, цей стан називають псоріатичний артрит. Псоріаз може виявлятися у будь-якому віці, починаючи з народження людини, на них однаково страждають як жінки, так і чоловіки. Захворювання це хронічне, у його патогенезі основну роль грає порушення імунної системи, спадковість. Під впливом провокуючих факторів починають вироблятися антитіла, що сприяють розвитку запального процесу, яке супроводжується почервонінням, свербінням та лущенням.

Особливості псоріазу

Псоріаз не належить до інфекційних захворювань. Псоріаз не заразний. На жаль, прогноз перебігу псоріазу залишається непередбачуваним і суто унікальний у кожному окремому випадку. Тому підхід до лікування псоріазу має бути індивідуальним. Фахівці нашої клініки, використовуючи найсучасніші методи діагностики та лікування швидко та ефективно допоможуть впоратися із симптомами цього захворювання.

І найважливіше, про що варто пам’ятати не лише 29 жовтня, і про що говорять усі медичні фахівці: профілактика краща за лікування! Тому бережіть нервову систему, не нехтуйте відпочинком, прогулянками на свіжому повітрі та розумними фізичними навантаженнями.

Опубліковано: 26.10.2022
Схожі послуги
0 / 0