Рівне Київ
Ендоскопічна підтяжка середньої частини обличчя
Розділ: Пластична хірургія
Ендоскопічна підтяжка середньої частини обличчя в м Рівне

Ендоскопічна підтяжка середньої частини обличчя в м Рівне

Ендоскопічна підтяжка є операцією, що виконується з використанням новітнього обладнання за найсучаснішими методиками. Даний вид хірургічного втручання є найпрогресивнішим і відноситься до розряду малоінвазивних. 

Вартість:
від 30000 грн
Тривалість:

Подібні операції виконуються з невеликих розрізів 1-2 см, при цьому збільшене кілька разів зображення передається з ендоскопа на монітор з високою роздільною здатністю, що забезпечує мінімальну травматичність.

Яких результатів очікувати після підтяжки?

Після ендоскопічного ліфтингу пацієнт виглядає на 10-15 років молодшим. Вікові зміни коригуються у тривимірному вимірі: крім підтяжки шкіри відбувається ще й відновлення об’єму обличчя, у тому числі, в області вилиць, а також дотримується правильна позиція брів, кутів очей та губ.

Ендоскопічна підтяжка у клініці Alpha Cell 

Центр регенеративної медицини Alpha Cell є багатопрофільною медичною клінікою, що дозволяє проводити ретельне передопераційне обстеження. Висококваліфіковані пластичні хірурги працюють у співпраці з іншими фахівцями, включаючи досвідчених анестезіологів. Кожному пацієнту гарантовано індивідуальний підхід та безпеку.

У клініці виконуються всі види пластичних операцій, включаючи ендоскопічну підтяжку середньої зони обличчя та інші малоінвазивні операції з омолодження, що забезпечують повноцінний результат при мінімумі розрізів та комфортній реабілітації.

Ціна операції визначається після первинного прийому пластичного хірурга.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0