Рівне Київ
Фотопрогноз
Розділ: Пластична хірургія
Фотопрогноз для корекції форми носа у м Рівне

Фотопрогноз для зміни форми носа у м Рівне

Як же зрозуміти, чи гармонійно виглядатиме і підходитиме до ваших рис обличчя нова форма носа? Для цих цілей використовується унікальне досягнення сучасних інформаційних технологій — комп’ютерне прогнозування, що дозволяє досягти порозуміння між пластичним хірургом та пацієнтом, візуально уявити результат, якого допоможе досягти операція.

Вартість:
400 грн
Тривалість:

Ринопластика у Рівному – це одна з найделікатніших процедур, яка вимагає від пластичного хірурга та пацієнта відчуття міри, смаку та розуміння суті гармонії та краси. Саме тому консультацію у лікаря можна назвати найважливішою та найвідповідальнішою складовою ринопластики.

Загальна інформація про фотопрогноз 

Комп’ютерне моделювання не може гарантувати 100% точність результату майбутньої операції і це потрібно розуміти. Прогнозуючи майбутні контури носа по фотографії, неможливо врахувати всі нюанси:

 • тип шкіри;
 • вік пацієнта;
 • антропометричні особливості особи;
 • анатомічні особливості носа;
 • внутрішню структуру кісткової, хрящової тканини;
 • регенерацію шкіри та рубцювання.

Всі ці аспекти та післяопераційні процеси помітно впливають на кінцевий результат корекції та не підконтрольні пластичному хірургу. Але все ж таки комп’ютерне моделювання є важливою і потрібною процедурою, що допомагає хірургу врахувати всі побажання пацієнта, а клієнту найточніше і детальніше представити результат майбутньої операції.

Як роблять 3D модель носа у Рівному? 

За допомогою спеціальної програми створюється 3D модель, на якій можна підібрати ніс відповідно до бажання пацієнта та можливостей хірурга. Прогнозування результатів дозволяє правильно сформулювати та показати лікарю ті зміни, які хоче отримати пацієнт, а пластичний хірург може внести свої корективи до побажань клієнта відповідно до реальних можливостей.

Завдяки моделюванню вдається вибрати оптимальний варіант. Комп’ютерне прогнозування дозволяє зрозуміти, який ніс ідеально імпонує до рис обличчя і надає шарму та чарівності.

До того ж відомі випадки, коли в момент моделювання пацієнт розуміє, що форма носа не потребує змін, і зовсім відмовляється від операції. Адже багато хто схильний ідеалізувати можливості пластичної хірургії. Цей метод має і психологічну складову – він допомагає пацієнту морально підготуватися до сприйняття змін своєї зовнішності.

 

Поширені запитання
Чи використовується в клініці 3D моделювання перед ринопластикою?

Так, однозначно. Адже лікар має врахувати всі бажання ацієнта задля того, щоб максимально втілити їх в життя.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0