Рівне Київ
Консультація інфекціоніста
Розділ: Інфектологія
Консультація інфекціоніста в Рівному

Консультація інфекціоніста в м Рівне

Лікар-інфекціоніст – це фахівець, який займається лікуванням, діагностикою, профілактикою та вивченням інфекційних захворювань. Їхня поширеність досить висока: особливо це стосується інфекцій, які передаються через фізичний контакт, повітряно-крапельним шляхом, через воду та їжу.

Вартість:
600 грн
Тривалість:
30 хв

Інфекційний процес після зараження часто протікає безсимптомно, що створює сприятливі умови для подальшої передачі інфекції іншим людям, а також розвитку ускладнень, пов’язаних з поширенням інфекції в організмі. На консультацію лікаря-інфекціоніста багато пацієнтів записуються на стадії загострення або при появі симптомів ускладнень, спричинених інфікуванням.

У яких випадках потрібна консультація інфекціоніста? 

 • симптоми незрозумілого походження (свербіж, печіння, новоутворення на шкірі та слизових, виділення з піхви та уретри, поява ранок, виразок, плям та інші прояви);
 • планування вагітності;
 • наявність серед найближчих родичів та статевих партнерів людей з хронічними інфекціями, ВІЛ-позитивних, які часто хворіють;
 • після незахищеного сексуального контакту;
 • при частій зміні статевих партнерів консультація фахівця та здача аналізів рекомендується не менше 2 разів на рік;
 • перенесене інфекційне захворювання (питання про реабілітацію та профілактику повторного зараження);
 • наявність встановленого ВІЛ-позитивного статусу (контроль за станом здоров’я, імунної системи, призначення підтримуючої терапії, діагностика та лікування асоційованих із ВІЛ захворюваннями);
 • заплановані подорожі або ділові поїздки до регіонів з поганим ендемічним статусом;
 • перед проходженням вакцинації.
  Інфекціологія у Рівному набуває великої затребуваності, адже інфекційні захворювання супроводжують людей постійно, хороших фахівців у цій спарві не так багато, проте клініка Alpha Cell пропонує консультації найкращих провідних інфекціоністів.

Де можна отримати консультацію інфекціоніста? 

У Рівному консультацію лікаря-інфекціоніста ви можете отримати у клініці Alpha Cell. Грунтуючись на зібраних під час прийому відомостях, фахівець призначить необхідні дослідження та допоможе встановити причину інфекції, складе програму лікування захворювання та терапію проти ускладнень. Також за певних умов та особливостей життя пацієнта для нього може бути складена індивідуальна програма профілактики.

Види інфекцій, які лікує інфекціоніст:

 • кишкові інфекції;
 • інфекції дихальних шляхів;
 • інфекції крові;
 • інфекції зовнішніх покривів.

Лікарі медичного центру Alpha Cell завжди в курсі актуальних даних про різноманітні інфекції, віруси, способи їх діагностики та лікування. Наприклад, ви можете звернутися до лікаря-інфекціоніста за консультацією після укусу кліща або іншої комахи, після контакту з яким на шкірі з’явилася реакція, що турбує вас. Вам нададуть ефективну допомогу із застосуванням сучасних методів та препаратів. Наші фахівці також докладно розкажуть про можливості  вакцинопрофілактики та допоможуть скласти індивідуальний календар щеплень.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0