Рівне Київ

Переривання курсу терапії

Розділи: Дерматологія, Новини, Волосся
Чому не можна переривати курси плазмо-/мезотерапії?

До ін’єкційних процедур медичного центру Alpha Cell відносимо найпопулярніші серед медичних послуг. Це плазмотерапія та мезотерапія, яка використовується як для волосся, так і обличчя.

Мезотерапія – малоінвазивна косметологічна процедура, спрямована на усунення естетичних недосконалостей шкіри. Залежно від результатів її діагностики лікар підбирає лікувальний коктейль, куди входять вітаміни, амінокислоти, гіалуронова кислота та інші корисні речовини. Цей еліксир молодості вводиться дермально, і шкіра, яка, отримавши додаткове живлення, поліпшує свою текстуру.

Після проходження курсу процедур ви помітите, як покращиться тонус шкіри, розгладяться дрібні зморшки, зникнуть мішки під очима, покращиться колір обличчя.

А ще мезотерапія нормалізує роботу сальних залоз, а значить, позбавляє шкіру жирного блиску, вирівнює тон обличчя, «очистивши» його від гіперпігментації, рубців і шрамів. Але і це ще не все, адже «мезококтейлі» мають антиоксидантну дію. Отже, вам буде легше зняти запалення на шкірі та очистити пори від сальних пробок.

Які особливості плазмотерапії?

Плазмотерапія – це відносно новий метод лікування та омолодження, заснований на здатності плазми людини запускати у тканинах регенераційні процеси. PRP – це плазма, багата на тромбоцити. “Робітниками” крові є тромбоцити. Вони відповідають не лише за згортання крові. Природа поклала на них ще одну важливу місію – активізовувати регенеративні процеси.Для цього в тромбоцитах містяться спеціальні білки – цитокіни, які вловлюються рецепторами шкіри та тканин і сприймаються, як наказ відновлюватись та розмножуватися, що відповідає початку регенерації. 

Чому не можна переривати курси плазмотерапії та мезотерапії?

Роблячи будь-яку процедуру з вищевказаних, поліпшення шкіри буде помітно не відразу, оскільки біоактивні мікроелементи повинні спочатку накопичитися в дермі. Ви відчуєте і побачите позитивні зміни через 10-15 днів після початку терапії, що омолоджує, причому з кожною проведеною процедурою вони будуть помітнішими. 

А ось переривати курс не можна – інакше ви не зможете закріпити досягнутий результат!

Опубліковано: 23.03.2022
Схожі послуги
0 / 0