Рівне Київ
Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ)
Розділ: Алергологія
Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ) у м Рівне

Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ) у м Рівне

Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ) є ефективним методом лікування, який використовується алергологами та імунологами для поширених алергічних станів, зокрема алергічного риніту/кон’юнктивіту, алергічної астми. 

Вартість:
від 9000 грн.
Тривалість:

Ця форма терапії, як правило, включає підшкірне введення поступово зростаючої кількості відповідних алергенів пацієнта, поки не буде досягнута доза, ефективна для індукування імунологічної толерантності до алергенів. Основними цілями алерген-специфічної імунотерапії є зменшення симптомів, викликаних алергенами, і запобігання рецидиву захворювання в довгостроковій перспективі. Наразі це єдине ідентифіковане втручання, що модифікує захворювання, для лікування алергічних захворювань. Сучасними методами лікування алергії у Рівному займається алерголог медичного центру  Alpha Cell.

Що таке імунотерапія алергеном? 

Алергенотерапія (специфічна імунотерапія, вакцинація проти алергенів, десенсибілізація) є єдиною (крім уникнення контакту з алергеном, що часто неможливо) доступною в сучасній медицині для лікування алергічних захворювань, симптоми яких є наслідком впливу алергенів у зовнішньому середовищі.

Таке лікування призводить до зниження чутливості алергіка до алергенів і, як наслідок, до усунення або зменшення вираженості симптомів захворювання. Імунотерапія алергеном коригує імунні порушення, які виникають у пацієнтів з алергічними захворюваннями. 

Що таке кваліфікаційний процес імунотерапії? 

Показання до імунотерапії повинен встановлювати алерголог на консультації. Рішення про початок цього виду лікування вимагає ретельного аналізу скарг пацієнта у зв’язку з впливом передбачуваного алергену та підтвердження сенсибілізації результатами додаткових досліджень, якими можуть бути шкірні проби та визначення специфічних імуноглобулінів до алергенів, а саме мультикомплексна молекулярна алергодіагностика.

Перш ніж прийняти рішення про імунотерапію, необхідно:

  • звернутися до алерголога за професійною консультацією
  • розпізнати захворювання, яке є показанням до імунотерапії
  • підтвердити на молекулярному рівні сенсибілізацію до алергенів
  • довести зв’язок між впливом сенсибілізуючих алергенів і симптомами захворювання.

Потім слід проаналізувати протипоказання до цього виду лікування. Пацієнт повинен бути проінформований про всі переваги та недоліки застосування алергенних вакцин та дати згоду на імунотерапію. Дотримання умов, що обґрунтовують показання та врахування протипоказань, гарантує як ефективність, так і безпеку лікування.

Поширені запитання
Кому доцільне призначення АСІТ?

АСІТ доцільно проводити пацієнтам з алергічними захворюваннями (алергічний риніт, алергічна бронхіальна астма, алергічні реакції на укуси перетинчастокрилих комах). Чим раніше розпочато специфічне лікування, тим вища ймовірність досягнення клінічного ефекту. Зволікання може зашкодити ефективності АСІТ.

Що таке АСІТ?

АСІТ – це алерген специфічна імунотерапія.

Який метод лікування алергії є високоефективним?

Метод алерген специфічної терапії у практиці зарекомендував себе як високоефективний. Проте, призначити відповідне лікування може тільки професійний лікар після огляду.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0