Рівне Київ

Приїзд спеціаліста широкого профілю 21-22 січня

Розділ: Новини
Пластична хірургія у центрі Alpha Cell

“Як зробити правильний вибір серед багатьох клінік пластичної хірургії та серед пластичних хірургів того, хто зробить ринопластику, блефаропластику, ліпосакцію або збільшення грудей так, щоб більше ніколи не згадувати про те, що зверталися за допомогою до пластичної хірургії? Або ж провести складну реконструктивну операцію й відновити втрачену форму чи функцію тіла так, щоб потім не згадувати з осадом про дефект, повноцінно радіючи життю?” 

Пластична хірургія  у центрі регенеративної медицини Alpha Cell – це якісне поєднання досвіду пластичного хірурга з інноваційними технологіями та високим рівнем сервісу та комфорту. Таке гармонійне поєднання переваг дає можливість нашим лікарям здійснювати заповітні бажання пацієнтів у галузі реконструктивної та естетичної хірургії (абдомінопластика, ринопластика, реконструктивні операції на молочних залозах, тощо). 

Приїзд спеціаліста широкого профілю в м Рівне

Корнієнко Олександр Євгенович – один із провідних хірургів країни, що приїздить до міста Рівне 21-22 січня 2022 року. Він використовує інноваційні підходи до операцій, після яких пацієнти перебувають у комфортних палатах, період реабілітації займає зовсім небагато часу, а вартість наших послуг завжди виправдана їх результатом.

Наш пластичний хірург підтримує тісні зв’язки з відомими спеціалістами високорозвинених країн. Він постійно вдосконалюється, вивчаючи останні здобутки світової пластичної хірургії, у тому числі й за кордоном. 

Чесність, доброзичливість, відкритість, увага до індивідуальних потреб та проблем кожного пацієнта – це основа довірливих стосунків між пластичним хірургом і пацієнтом, що є дуже важливим для досягнення бажаного результату. 

Опубліковано: 11.01.2022
Схожі послуги
0 / 0