Рівне Київ
Накладення скотчкаст
Розділ: Травматологія
Накладення Scotchcast у Рівному

Накладення скотчкаст (Scotchcast)

Полімерний синтетичний бинт – це поєднання дуже міцного і легкого матеріалу. Сітчаста і пориста структура робить його приблизно від 4 до 5 разів легшим від гіпсу. Дуже зручний в експлуатації тим, що він не крихкий, не забруднює навколишні предмети або одяг. Його матеріал дуже добре здатний пропускати випаровування з боку шкіри, і кисень із зовнішнього боку, що в свою чергу запобігає виникненню сверблячки, подразнення або алергії.

Вартість:
від 600 грн.
Тривалість:
40 хв

Порівняння звичайного гіпсу і скотчкаст: 

Якщо порівнювати його з класичним гіпсом, то цей матеріал значно виграє перед гіпсом, його практично неможливо зламати. Scotchcast зроблений з матеріалу, який не боїться вологи. При використанні такого штучного гіпсу немає необхідності використовувати шар вати. За рахунок цього можна не боятися, що пов’язка промокне, а відповідно пацієнт може приймати душ або навіть купатися у водоймах, що відповідно допомагає дотримуватися звичного стилю життя в побуті.
Крім того, поліуретанова смола, яка знаходиться в основі матеріалу містить речовину, яка не дає бинту прилипати до рукавички, що помітно полегшує процес накладення марлевої пов’язки, а сама структура скотчкаста дозволяє обходитися набагато меншою кількістю шарів у порівнянні зі стандартним гіпсом.

Накладення скотчкаст (Scotchcast)

Накладення Scotchcast у Рівному

Наші медичні послуги охоплюють широкий спектр напрямків та дозволяють ефективно боротися з найбільш складними випадками захворювань. У тому ж числі і накладення Scotchcast , що є альтернативою та гіпсовою мобілізацією для звичайного гіпсу. Також можна за консультацією звертатися до лікаря травматолога, що має великий практичний досвід та є висококваліфікованим у своїй роботі.

Scotchcast рекомендується застосовувати в наступних випадках:

  • при виготовленні циркуляційних пов’язок для заміни гіпсу,
  • при створенні комбінованих пов’язок в поєднанні з напівтвердим бинтом.

Сучасна пов’язка для будь-якої ділянки тіла дозволяє пацієнтові бути більш рухливим і самостійним у своєму ритмі життєдіяльності. Зберігає шкіру тіла здоровою, що сприяє емоційному задоволенню пацієнта, а  коли він в позитивному настрої, то одужання відбувається значно швидше.

Може повністю замінити гіпсову пов’язку при лікуванні переломів, вивихів, розтягнень. Поєднання надзвичайної міцності скотчкасту і легкості матеріалу робить його використання значно комфортнішим.

Поширені запитання
Який вигляд має скотчкаст?

Скотчкаст є пластиковим гіпсом, виготовленим із синтетичного бинту, що має просочення поліуретановою смолою.

Що краще пластиковий гіпс чи звичайний?

На відміну від класичного гіпсу, скотчкаст важить у кілька разів менше і не заважає руху. У той же час, матеріал дуже міцний, що гарантує правильне зрощення зламаних кісток.

Як сушити скотчкаст?

Купавшись із пластиковим гіпсом вам достатньо 15 – 20 хвилин обдути теплим повітрям із фена верхній та нижній край пов’язки і вона практично повністю висохне.

Як називається гіпс, який можна мочити?

Скотчкаст вологостійкий, якщо його намочити, не деформується і не втратить необхідні властивості.

Лікуючий лікар: Діжурко Олександр Сергійович ( Травматолог )
Лікуючий лікар:
Діжурко Олександр Сергійович
Травматолог
У нашому медичному центрі працює досвідчений та професійний травматолог, який використовує сучасні та ефективні методики лікування. Вже багато наших пацієнтів відчули на собі позитивний результат і цілком задоволені.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Діжурко Олександр Сергійович (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0