Рівне Київ
Трансплантація волосся
Розділ: Пластична хірургія
Пересадка ( трансплантація ) волосся у м Рівне

Пересадка волосся у м Рівне

Пересадка волосся є ефективним методом боротьби з облисінням у пластичній хірургії Рівного. Роздумуючи над проведенням процедури, важливо, щоб очікування були реалістичними. Варто вивчити інформацію про тонкощі трансплантації, процес відновлення, вартість, методи пересадки і показання. 

Вартість:
1 графт - 30 грн
Тривалість:

Успіх залежить від:

  • причин, що сприяють розвитку алопеції;
  • стану донорської зони (найкраща донорська зона – потилиця);
  • кровообігу пацієнта;
  • догляду за пересадженими графтами.

З проблемою алопеції стикаються чоловіки та жінки різного віку, тому багатьом цікаво дізнатися, чи ефективна пересадка волосся. 

Як здійснюється пересадка волосся?

Ефективність пересадки волосся є доведеним фактом, але за умови, що проводить її дипломований хірург з досвідом. Це «ювелірна робота», у ході якої кожна деталь важлива, навіть кут нахилу та глибина впровадження «графтів». Процедура проводиться після попередньої консультації з пластичним хірургом та здачі аналізів. За потреби лікар призначає додаткові обстеження. 

Практикується у Alpha Cell 2 основних методи трансплантації волосся: 

Пересадка методом FUE. Видалення волосяних фолікулів (FUE) – важливий етап посадки графтів. Все коріння волосся вилучається з донорської області за вухом і потилиці. Крім того, місцева анестезія застосовується на донорську область, щоб уникнути болю. Коріння волосся вставляється в область, де відбувається облисіння. Процес пересадки волосся дає точний результат протягом 1 року. На задній частині голови, тобто на потилиці не залишається жодного шва, слідів чи утворення рубців. 

Пересадка методом DHI. Цей метод застосовується без гоління волосся на голові. Вилучення фолікул забезпечується також із донорської зони. Коріння вживляють в область, де облисіння формується за допомогою спеціального інструменту Pen Choi. Процес пересадки волосся дає точний результат протягом 1 року. На задній частині голови, тобто на потилиці не залишається жодного шва, слідів чи утворення рубців.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0