Рівне Київ
Лікування атрофії зорового нерва
Розділ: Офтальмологія

Лікування атрофії зорового нерва

Атрофія зорового нерва – захворювання, яке веде до суттєвого погіршення зору, а в деяких випадках і до його втрати. Характеризується воно частковим або повним відмиранням волокон зорового нерва.

Вартість:
від 3000€
Тривалість:
від 1 год
Які бувають причини виникнення атрофії зорового нерва?

Причини виникнення даної патології бувають різноманітними:

 • Неврити;
 • Пігментна дистрофія сітківки;
 • Судинні захворювання ока;
 • Атеросклероз;
 • Гіпертонія;
 • Глаукома.

Які симптоми хвороби?

Якщо говорити про симптоми хвороби, то найголовнішим і найпершим є погіршення зору, тобто зниження його гостроти.
В залежності від виду атрофії даний симптом може мати різний ступінь вираженості.

Розрізняють атрофію первинну і вторинну, часткову і повну, прогресуючу і завершену.

При частковій атрофії зір падає до певного рівня, а при повній – втрачається повністю.

Серед інших ознак хвороби може бути втрата бокового зору, звуження поля зору, поява темних плям у сітківці ока або близько до її центрального відділу.

Атрофія зорового нерва лікується?

Чим раніше людина, яка відчуває, що її зір погіршився, звернеться до лікаря, тим вища ймовірність, що буде вчасно діагностовано захворювання і проведене його лікування.

Треба пам’ятати, що лікування має бути комплексним, оскільки без усунення причин, які викликали атрофію, вилікувати її не вдасться.

 

Лікування атрофії зорового нерва у Рівному

У центрі регенеративної медицини «Alpha Cell» можна отримати консультацію спеціаліста і визначити напрямки лікування атрофії зорового нерва.

Найперші завдання під час лікування – усунути набряк і запалення у зоровому нерві, відновити зруйновані нервові волокна і поліпшити кровообіг.

Допомогти у цьому може комплексне лікування аутосомними стовбуровими клітинами, яке пропонує наша клініка.

Процедури МСК і АМК терапії запускають процеси відновлення і регенерації як в усьому тілі, так і в окремих органах. Використання досягнень сучасних клітинних технологій дозволяють нам боротися з такими важко виліковними захворюваннями як атрофія зорового нерва, що раніше вважалося неможливим.

Для встановлення можливості лікування і прогнозування його ефективності, в першу чергу, лікар проводить детальний огляд та всі необхідні аналізи на базі нашого медичного центру, після чого розписує план та вартість курсу лікування.

Поширені запитання
Чи можна відновити зоровий нерв?

Відновити волокна нерва, що піддалися заміщенню сполучною тканиною, неможливо. Однак усунення патологічного процесу, що став причиною атрофії, і захист функціонуючих волокон нерва – цілком реальні.

Як бачать при атрофії зорового нерва?

Основна ознака атрофії зорового нерва – зниження гостроти зору та поява туману перед очима. Неможливо сфокусуватися на предметах як поблизу, так і вдалині. Спочатку розмивання виникає періодично і буває легким. Потім частішає і посилюється.

Чи можна вилікувати часткову атрофію зорового нерва?

Фраза, що часткова атрофія зорового нерва невиліковна, не відповідає дійсності. У багатьох випадках нам вдається покращити, а часом і суттєво відновити зорові функції наших пацієнтів, забезпечуючи їм кращу якість життя, використовуючи для лікування сучасну клітинну терапію.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола Миколайович (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0