Рівне Київ
Лікування постінсульту
Розділ: Неврологія

Лікування постінсульту

Постінсульт – комплекс небезпечних патологічних станів пацієнта, який переніс інсульт. Якщо основними симптомами інсульту є: сильний раптовий головний біль, часткова або повна втрата свідомості, втрата здатності говорити, розлад координації, то у людей, які перенесли хворобу часто спостерігаються такі нейрокогнітівні розлади як раптові зміни настрою або підвищена стомлюваність.

 

Вартість:
від 3000 €
Тривалість:
30 хв

Терапія постінсультного стану

Центр регенеративної медицини Alphacell застосовує новітні методи у лікуванні постінсульту – МСК – терапію. Після введення стовбурових клітин, відбувається:

 • поліпшення функції ослаблених / паралізованих кінцівок;
 • повернення здатності ходити і говорити;
 • відновлення нервових клітин;
 • поліпшення постачання мозку кров’ю;
 • зменшення формування гліальних рубців і кіст;
 • запобігання значним порушенням функцій центральної нервової системи.

Чим загрожує людині постінсульт

Постінсультний стан є прямим наслідком перенесеної хвороби. Сюди відносять ряд критичних симптомів після інсультного стану хворого – депресію, судинні психози, постінсультну епілепсію, яка може перерости в епілептичний синдром. Одним з найбільш складних наслідків інсульту є гіпертонічна криза – раптове різке підвищення артеріального тиску.

Лікування постінсульту у Рівному

Центр регенеративної медицини Alphacell лікує постінсультні стани різної ступені важкості. Велика практика і обширні знання лікуючого персоналу в області відновлювальної медицини дозволяють проводити комплексну реабілітацію на найвищому рівні, відповідаючи найвищим медичним стандартам.

Надається повна консультація та призначається індивідуальне лікування для пацієнта, який переніс інсульт. Медики Alphacell можуть здійснювати виїзд безпосередньо до місця проживання пацієнта.

Реабілітація постінсульту у клініці Alphacell здійснюється за допомогою МСК – терапії.

Перевага регенеративної терапії з традиційною при лікування постінсультних станів очевидна:

 • Відбувається запобігання значних порушень функцій центральної нервової системи;
 • Відбувається поліпшення функцій ослаблених або паралізованих кінцівок;
 • Зменшення можливості формування гліальних рубців і кіст;
 • Повертається здатність ходити і говорити;
 • Поліпшується постачання мозку кров’ю;
 • МСК – терапія сприяє більш повній реабілітації пацієнтів.

Для повернення до звичного життя хворим, які перенесли інсульт, потрібна своєчасна реабілітація. Зверніться за висококваліфікованою допомогою у центр регенеративної медицини Alpha cell, та відчуйте поліпшення власного стану здоров’я!

 

Поширені запитання
Як відновити м'язи ніг після інсульту?

Необхідно поставити ступні на ширину плечей на одну лінію, посунути ноги до ніжок стільця або крісла. Нахилитися вперед, руками спираючись на підлокітник, потім випростатися і, утримуючи рівновагу, поступово вставати, випрямляючи ноги. Після інсульту при відновленні вдома допоможуть спеціальні тренування.

Коли можна працювати після інсульту?

Для відновлення має значення швидкість надання медичної допомоги та всебічно грамотна реабілітація після стабілізації стану. Особливо завзято потрібно займатися у перші 2-3 місяці після перенесеного інсульту, не пропускаючи жодного дня і поступово збільшуючи навантаження.

Як лікувати постінсультний стан?

Постінсультний стан можна лікувати МСК – терапією, яка показує високу ефективність, адже вміст препарату поєднує у собі стовбурові клітини та активні речовини, що сприяють відновленню функцій тканин, органів і стимулюють організм.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0