Діагностика та лікування шкірних захворювань

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА

Вартість консультації: 550 грн. Онлайн консультація: 300 грн.

Що входить до переліку послуг дерматолога?

Проблеми зі шкірою рано чи пізно виникають у будь-якої людини. Епітелій (шкіра), будучи найбільшим із органів людського тіла, виконує цілий комплекс функцій, найважливіші з яких – захисна та дихальна.

Приймаючи на себе більшу частину проблем, пов’язаних із впливом навколишнього середовища, шкіра наражається на небезпеку прояву різних інфекцій, новоутворень. Сліди на ній залишають температурні та інші дії. Шкіра також страждає від будь-яких внутрішніх порушень в організмі, піддається старінню.

Майже кожен чинник порушення роботи шкіри належить до компетенції дерматолога.

Цифрові технології нашого центру

Цифрова дерматоскопія – безконтактний (неінвазивний) діагностичний метод, який виник в Україні відносно недавно. Метод спрямований на визначення природи будь-яких утворень. Безпечна діагностика дозволяє шляхом візуального огляду оцінити ризик родимок та інших утворень для здоров’я, виявити їх межі, розпізнати характер.

Цифрова дерматоскопія проводиться за допомогою спеціального апарату – дерматоскопа. Безпосереднього контакту обладнання та новоутворення не відбувається. Прилад десятикратно збільшує зображення, а поляризаційні фільтри дають можливість «зазирнути» вглиб дерми та визначити характер утворення. Сучасні дерматоскопи підключені до фотоапаратури, тому лікар може зробити знімки ділянки шкіри, що досліджується. Вони стануть у пригоді для контролю. При наступних відвідуваннях фахівця можна буде оцінювати динаміку розвитку патології.

Відгуки про дерматоскопію, яка проводиться на професійному обладнанні, підтверджують ефективність методу. Вона становить 96-97%. Фахівці стверджують, що своєчасна діагностика на 40% збільшує шанси пацієнта на повне одужання.

Переваги дерматоскопії, як способу діагностики:

  • безпека – обстеження проводиться без пошкодження шкірного покриву, не впливає на організм, не має протипоказань;
  • простота – процедура не потребує попередньої підготовки чи особливих застережень;
  • висока швидкість – огляд шкірного покриву займе кілька хвилин.

image format png
Дерматолог із багаторічним досвідом роботи;
image format png
Більше 3000 задоволених пацієнтів;
image format png
Сертифікований фахівець широкого профілю
image format png
Проведення повноцінного огляду за 30 хвилин;
image format png
Індивідуальний підбір схеми лікування для кожного.
Результати лікування

Ви можете відстежити ефективність методів нашого лікування різноманітних захворюваннях шкіри, дивлячись на картинки. Це реальні зображення, результати яких свідчать про відновлення властивостей шкіри, повернення здорового блиску та кольору, також можете побачити зменшення кількості вугрового висипу, простежити омолодження шкіри, що чітко зображено на фото. Прояв дії використання сучасних медичних послуг для лікування шкіри помітний після проведення декількох процедур.

Удосконалення професійності в дерматології

Велика кількість сертифікатів свідчить про постійне бажання здобувати нові навики, задля кращого консультування та надання ефективних послуг для своїх пацієнтів. 

Відгуки наших пацієнтів Що говорять про нас?
Анжеліка Ковальчук
Дуже рада, що одного разу записалася в цю клініку до дерматолога. Тут дійсно працюють КЛАСНІ спеціалісти. Я думала, що мою проблемну шкіру не врятує нічого, поки не прийшла сюди. Дякую вам велике!
Ніні Іванівна
Дівчатка лікарі прекрасно виконують свою роботу. Видалили мені папіломки на шиї безболісно та швидко. Рекомендую усім!
Олег Устимов
Хочу сказати слова вдячності дерматологам, мої прищі пройшли і зараз маю чисту шкіру. Все те, про що мріяв з підліткового віку) Дякую!
Катерина Остапчук
Про клініку та лікарів можу сказати тільки все хороше. Мені допомогли, тому можу рекомендувати.
Софія Іванівна
Процедура плазмоліфтингу дуже класна, мала неприємні сліди від акне, після курсу процедур позбулася від слідів і тепер задоволена. коли дивлюся у дзеркало. Дякую Вам!
Ткачук Николай
Мне врачи помогли, имел очень большие проблемы с кожей. Не поступайте так как я, не оттягивайте с визитом к врачу.
Мироненко Лідія
дуже вдячна дерматологу. Тепер маю за звичку відвідувати свого лікаря один раз на пів року. Тому рекомендую і Вам додати таку звичку до своїх. Огляд не завадить нікому. Не шкодуйте грошей, а прийдіть до лікаря і переконайтеся, що у вас все добре. Дякую клініці дуже.
Степчук Дмитро
Рекомендую дерматолога центру Alpha Cell. Задоволений дуже компетентністю лікарів, я стільки їх вже обходив, і тільки тут мені говорили прямо все як є, завдяки чому тепер моя проблема не прогресує (псоріаз). Дякую ВАМ!
Діанка Гуптанюк
Щиро дякую! у цій клініці все на вищому рівні, що процедури, що консультації. Ви не пошкодуєте)))
Запис на консультацію
Запитання | Відповіді
Скільки часу триває консультація дерматолога в Києві?
Консультація лікаря-дерматолога в медичному центрі Akpha Cell в Києві триває близько 30 хв, якщо після консультації приймається рішення про видалення новоутворень або ж проведення процедур, відповідно, це займатиме більше часу.
Як можна видалити папіломи?
У нашому центрі видалення папілом проводять методом електрокоагуляції (радіохвильовий ніж). Такий метод є абсолютно безпечним і ефективним для видалення папілом.
Які частини тіла перевіряє дерматолог?
Найчастіші симптоми, при яких слід звернутися до клініки та отримати консультацію дерматолога: свербіж, лущення та набрякання шкірного покриву; "висипання" на шкірі, поява запалених ділянок; збільшення бородавок та родимок, підозра на виникнення новоутворень.
Чи потрібна якась підготовка перед видаленням?
Перед проведенням операції пацієнт проходить ретельне обстеження, здає аналізи. Підготовка до процедури починається з визначення розмірів і розміщення фіброаденоми, важливим є також саме бажання пацієнта. Виходячи з результатів обстежень і стану здоров’я, визначається спосіб оперативного втручання.
Чи варто давити прищі?
Ні, краще утриматися від таких речей. Адже, видавивши прищ, можна занести якусь інфекцію та подразнити шкіру.