Рівне Київ
Лікування трофічних виразок
Розділ: Хірургія

Лікування трофічних виразок у Рівному

Трофічні виразки – дефекти шкіри або слизової оболонки, що відрізняються малою тенденцією до загоєння і схильністю до рецидиву. Зазвичай трофічні виразки зустрічаються на ногах, але бувають випадки ураження інших частин тіла та слизових оболонок. Трофічні виразки погано піддаються терапії, і буває так, що пацієнти лікуються роками. Але у центрі регенеративної медицини Alphacell допоможуть вам вилікувати трофічні виразки!

Вартість:
від 6000 грн
Тривалість:

Причини появи трофічних виразок.

Відразу скажемо, що не буває безсимптомного прояву хвороби. Трофічним виразкам на ногах передують такі симптоми:

 • Біль;
 • Важкість у ногах;
 • Набряки;
 • Судоми.

Причинами появи трофічних виразок нижніх кінцівок є:

 • Варикозне розширення вен;
 • Гострий та хронічний лімфостаз;
 • Дерматити хронічного перебігу;
 • Опіки, відмороження;
 • Цукровий діабет.

Лікування трофічних виразок нижніх кінцівок у Рівному.

При даній хворобі мова не може йти про самолікування. Лікування здійснюється під постійним наглядом кваліфікованого лікаря – хірурга. У центрі Alphacell здійснюється комплексне лікування: лікування шкірного дефекту та першопричини самого захворювання!

Комплексне обстеження в клініці регенеративної медицини у Рівному включає в себе консультації лікаря – флеболога і хірурга, УЗД судин нижніх кінцівок, посіви виділень виразок, дослідження крові. У Alphacell для цих досліджень пацієнтові досить одного відвідування!

В клініці Alphacell вам запропонують лікування трофічних виразок за допомогою АМК-терапії. Результати клінічних досліджень доводять високу ефективність АМК-терапії – в п’ять разів вищу в порівнянні з традиційною терапією! Такі переваги забезпечують виникнення нових судин в уражених тканинах з відновленням подальшого кровообігу.

У клініці Alphacell вам запропонують ефективне вирішення вашої проблеми трофічних виразок, головне це не гаяти часу! Цим ви зможете полегшити завдання лікарю і прискорити процес загоєння.

Нижче наведені фото до лікування:

Через 3 тижні АМК-терапії:

Поширені запитання
Чим небезпечна трофічна виразка на нозі?

Трофічна виразка гоїться дуже погано, без повноцінної обробки та активного лікування можливе поширення інфекції, навіть може призвести до гангрени та сепсису. А при зниженій чутливості (наприклад, через цукровий діабет) людина довгий час може не помітити рани, що призведе до нагноєння та утворення виразки.

Як починаються трофічні виразки на ногах?

Симптоми трофічної виразки на нозі виявляються майже одночасно. Передують розвитку виразок сильні болі та набряки, свербіж та печіння на шкірі. На початковому етапі на кінцівці утворюються глянцеві плями темних відтінків, які згодом перетворюються на ерозії на поверхневому шарі шкіри.

Яке лікування ефективне при трофічній виразці?

В клініці Alpha Cell ми пропонуємо лікування трофічних виразок за допомогою АМК-терапії. Результати клінічних досліджень доводять високу ефективність АМК-терапії – в п’ять разів вищу в порівнянні з традиційною терапією.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0