Лікування трофічних виразок
Розділ: Хірургія

Лікування трофічних виразок у Рівному

Трофічні виразки – дефекти шкіри або слизової оболонки, що відрізняються малою тенденцією до загоєння і схильністю до рецидиву. Зазвичай трофічні виразки зустрічаються на ногах, але бувають випадки ураження інших частин тіла та слизових оболонок. Трофічні виразки погано піддаються терапії, і буває так, що пацієнти лікуються роками. Але у центрі регенеративної медицини Alphacell допоможуть вам вилікувати трофічні виразки!

Вартість:
від 6000 грн

Причини появи трофічних виразок.

Відразу скажемо, що не буває безсимптомного прояву хвороби. Трофічним виразкам на ногах передують такі симптоми:

 • Біль;
 • Важкість у ногах;
 • Набряки;
 • Судоми.

Причинами появи трофічних виразок нижніх кінцівок є:

 • Варикозне розширення вен;
 • Гострий та хронічний лімфостаз;
 • Дерматити хронічного перебігу;
 • Опіки, відмороження;
 • Цукровий діабет.

Лікування трофічних виразок нижніх кінцівок у Рівному.

При даній хворобі мова не може йти про самолікування. Лікування здійснюється під постійним наглядом кваліфікованого лікаря – хірурга. У центрі Alphacell здійснюється комплексне лікування: лікування шкірного дефекту та першопричини самого захворювання!

Комплексне обстеження в клініці регенеративної медицини у Рівному включає в себе консультації лікаря – флеболога і хірурга, УЗД судин нижніх кінцівок, посіви виділень виразок, дослідження крові. У Alphacell для цих досліджень пацієнтові досить одного відвідування!

В клініці Alphacell вам запропонують лікування трофічних виразок за допомогою АМК-терапії. Результати клінічних досліджень доводять високу ефективність АМК-терапії – в п’ять разів вищу в порівнянні з традиційною терапією! Такі переваги забезпечують виникнення нових судин в уражених тканинах з відновленням подальшого кровообігу.

У клініці Alphacell вам запропонують ефективне вирішення вашої проблеми трофічних виразок, головне це не гаяти часу! Цим ви зможете полегшити завдання лікарю і прискорити процес загоєння.

Нижче наведені фото до лікування:

Через 3 тижні АМК-терапії:

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0