Рівне Київ
Рекомендації при COVID
Розділ: COVID-19
Корекція лікування, що показує ефективність

Онлайн-консультація лікаря при COVID

Сучасні тенденції показують, що дефіцит медиків в Україні, які лікують хворих на COVID-19 зростає. На період розпалу епідемії навантаження на лікарні поступово збільшується. Водночас питання нестачі лікарів так і не вдається вирішити. І перспектив, як таких втішних, немає.

Вартість:
300 грн.
Тривалість:

Симптоми захворювання постійно змінюються, найголовнішими вважають задишку, втрату нюху і смаку, високу температуру, ламкість тіла та знесилення. Для кожного хворого симптоми є різними і кожен переносить захворювання теж індивідуально. Але якщо тема стосується лікування, то чи не для всіх його призначають однаковим? Статистика захворюваності на сьогодні показує великі цифри, черги в лікарнях тягнуться від дверей і лікарі сімейної  практики не завжди можуть відповісти на дзвінок.

Провідні лікарі центру регенеративної медицини Alpha Cell спеціалізуються у наданні професійних консультацій стосовно лікування ознак хвороби. На базі клініки працює досвідчений лікар-реаніматолог, який за період своєї роботи бачив чимало тяжких хворих, яким зміг допомогти. Досвід його роботи із хворими на COVID становить близько 3 років, від початку пандемії і до тепер, спеціалізується у роботі із різними штамами COVID. Кількість проконсультованих лікарем та задоволених пацієнтів за весь період роботи становить близько 8000, що говорить про високу кваліфікацію та засвідчує його професіоналізм.

Якщо Ви спостерігаєте прогресування хвороби та погіршення загального стану пацієнта, сумніваєтеся чи тактика лікування та діагностики є правильною –  проконсультуйтеся із фахівцем, котрий у своїй роботі застосовує новітні українські та міжнародні протоколи лікування та здатен внести корективи, що показують ефективність.

Що Вам пропонує медичний центр Alpha Cell?

Боротися з коронавірусом людству ще потрібно довго. Навіть якщо Ви лікуєтеся в домашніх умовах, але на медикаменти потратили вже декілька тисяч, ми радимо Вам – придивіться, що саме призначив Вам лікар. Бо іноді половина рецепту – те, що називають фуфломіцини (антибіотики), які при легких формах захворювання є не обов’язковими.

Як лікар-реаніматолог може допомогти при COVID у м Рівне?

Лікар клініки Alpha Cell допоможе Вам у:

  1. Професійній консультації відповідно до симптоматики коронавірусу.
  2. Супроводі Вашого лікаря.
  3. Корекції лікування.
  4. Якісному моніторингу показників.
  5. Наданні рекомендацій щодо покращення лікувальної тактики.
  6. Специфічній терапії.

Телефонуйте за номером: +38 097 983 93 42, не виходячи з дому.

Онлайн-консультація – це Ваша можливість для того, щоб коронавірус не прогресував! Знайдіть годину для Вашого здоров’я!

Поширені запитання
Чим лікувати ковід?

Самолікування може зашкодити, тому краще записатися на консультацію лікаря, що в цьому розуміється.

Коли потрібно звертатися до лікарні при ковіді?

Якщо у хворого виникли проблеми з диханням, йому потрібно негайно звернутись до лікарні. Вирішальним тут є прискорене дихання та низький рівень насичення крові киснем (менше 90 відсотків).

Як лікувати коронавірус в домашніх умовах?

Найкращий варіант для лікування коронавірусу – звернутися до лікаря-реаніматолога, який може надати Вам консультацію навіть по телефону. Турбуйтеся про власне здоров’я, не виходячи з дому.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних