Рівне Київ
Підтяжка сідниць
Розділ: Пластична хірургія
Підтяжка сідниць у м Рівне

Підтяжка сідниць у м Рівне

Пружні округлі сідниці – приваблива частина тіла у людини будь-якої статі та віку. Можна скільки завгодно заперечувати цей факт, але тваринні інстинкти завжди будуть змушувати нас звертати увагу на цю «подробицю» своєї та чужої постаті.

Вартість:
від 30 000 грн
Тривалість:

Проте не кожен може місяцями запекло тренуватися, виточуючи ідеальне тіло. Та й не завжди “попу мрії” можна накачати присіданнями. Якщо від природи людині дана одна форма сідниць, а мріє вона про зовсім іншу, – без втручання ззовні ситуацію не виправити.

Допомогти в подібній ситуації здатна лише хірургічна операція – пластика сідниць. У центрі регенеративної медицини Alpha Cell проводять операції такого типу, хірургічне втручання відбувається за умови, якщо пацієнт не має протипоказань до проведення операції. Ціни на пластичну хірургію у Рівному є цілком доступними. Пластичний хірург має великий досвід роботи та є хірургом жіжнародного рівня. 

Як проводиться підтяжка сідниць?

Існує три основні типи підтяжки сідниць:

– підтяжка верхньої частини сідниць дозволяє підняти сильно обвислі сідниці і скоригувати зону галіфе за допомогою ліпосакції. 

– підтяжка нижньої частини сідниць у випадках, коли обвисла лише нижня частина сідниць. Цей тип підтяжки дозволяє прибрати шкіру, що звисає під сідницями, та відновити форму складки під сідницями. В цьому випадку рубець буде прихований у складці під сідницями.

– бразильська підтяжка сідниць (ліпофілінг сідниць) збільшує обсяг сідниці, щоб покращити результат підтяжки верхньої частини сідниць. У поєднанні з комплексною ліпосакцією ліпофілінг сідниць дозволяє сформувати гармонійні згини тіла. Ліпофілінг можна виконувати і без підтяжки сідниць, якщо ви хочете покращити фігуру та обійтися без рубців.

Особливості проведення операції в Alpha Cell 

Підтяжка верхньої або нижньої частини сідниць займає 1-2 години. Операція виконується під загальним наркозом або під місцевим наркозом із седацією. Залежно від конкретних обставин, вас можуть виписати з лікарні в день операції або через добу після її завершення.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних