Рівне Київ

Диспорт

Розділ: Омолодження
Диспорт

Диспорт: особливості і переваги

З поняттям «ін’єкції краси» люди познайомились відносно недавно, але такі процедури користуються попитом. Потрібні вони для того, щоб зберігати молодість шкіри якомога довше. Є багато людей, яким хочеться виглядати свіжими, молодими, гарними, а поява зморшок на обличчі видаватиме вік, тому з ними і починають боротись. На зміну відомому Ботоксу приходять інші засоби, наприклад, Диспорт, який виробляють з плазми людської крові.

Даний препарат для усунення зморшок виготовляється на основі тієї ж речовини, з якої роблять Ботокс (ботулотоксин типу А). Відмінність Диспорту у тому, що він має швидшу дію і забезпечує триваліший ефект. Крім того, його дія поширюється далі від місця ін’єкції, а це дозволяє позбутись більшої кількості зморшок, проводячи менше процедур.

З допомогою Диспорту можна позбавитись зморшок в області чола, очей, губ і шиї. Контурування обличчя, корекція лінії брів теж робиться даним препаратом. Крім того, він допомагає боротись із надмірним потовиділенням (уколи роблять в область пахв).

Перш ніж робити уколи і «стирати» ознаки віку з обличчя, варто проконсультуватись зі спеціалістом. Знайти його можна і в Центрі регенеративної медицини «Alpha Cell» у Рівному. Він дасть відповіді на будь-які запитання стосовно процедури і визначить, чи можна її проводити, адже деякі протипоказання все ж існують: в першу чергу це алергія на ботулотоксин.

Важливо пам’ятати, що процедуру має проводити лише професіонал, бо інакше наслідки можуть виявитись зовсім не такими, на які очікує пацієнт. У нашій клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти з досвідом, які зроблять усе, щоб процедура пройшла швидко, безболісно і безпечно.

Ефект від процедури, який триває не більше 15 хвилин, можна побачити вже через 3-7 днів, а триматись він може більше року.

Опубліковано: 29.03.2021