Лікування цирозу печінки

Захворювання, яке носить назву цироз печінки, має деструктивний характер і супроводжується руйнуванням гепатоцитів, які заміщуються волокнами сполучної тканини. Нажаль, пацієнти, які мають дане захворювання, не завжди вчасно звертаються до спеціалістів, оскільки хвороба на ранній стадії розвивається повільно і може не мати явно виражених ознак.

І все ж існують симптоми, які можуть вказувати на цироз. Наприклад, людина стрімко худне, хоча дієти не дотримується і не змінює свій режим харчування. Відчутне зниження працездатності і постійна втома теж є у списку ознак хвороби. Крім того, у багатьох хворих з’являється сильний свербіж шкіри, найчастіше вночі. Може збільшуватись живіт, так як починає набиратись рідина, а на шкірі живота стають помітними венозні сіточки і судинні зірочки. І, як і при будь-яких хворобах печінки, шкіра і слизові оболонки набувають жовтуватого забарвлення.

Причини виникнення хвороби можуть бути різними, але найчастіше вона з’являється через вірусний гепатит, який має хронічний характер (особливо гепатит С). Також до захворювання ведуть: алкоголізм, гострі інтоксикації, аутоімунні хвороби, венозні застої у печінці, тривалий прийом ліків з високим рівнем токсичності, спадкові хвороби.

Цироз печінки стадії розвитку має різні. Їх чотири – відповідно до того, скільки частин органу вражено.

 

Вчасне лікування цирозу – запорука життя

Вкрай важливо, щоб людина, яка відмічає у себе хоча б один із симптомів хвороби, одразу ж звернулась до спеціалістів. У Рівному їх можна знайти у нашому медичному центрі «Alpha Cell». Тут пацієнт отримає і консультацію, і відповіді на питання, і діагностику, і лікування. Хірургічне втручання необхідне у тому випадку, якщо консервативні методи не діють, або ж хвороба вже надто запущена.

Ми пропонуємо лікування стовбуровими клітинами МСК, які будуть позитивно впливати на хворий орган, допомагаючи йому відновлюватись і швидше заживати у місцях, пошкоджених хворобою.

Опубліковано: 31.03.2021
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Лікарі нашого медичного центру
  Ми довіряємо пацієнтів професіоналам своєї справи
  Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
  Кащин Ілона Сергіївна
  Дерматолог / Трихолог
  Діжурко Олександр Сергійович
  Травматолог
  Литвинчук Микола Миколайович
  Невролог
  Приходько Ірина Іванівна
  Дієтолог
  Важовський Петро Ростиславович
  Фізіотерапевт / Реабілітолог
  Тівон Богдана Петрівна
  Медсестра / Адміністратор
  Рабчук Ольга Григорівна
  Масажист
  Веремчук Володимир Віталійович
  Директор центру