Рівне Київ

Коронавірус з Китаю: краще попередити ніж лікувати

Новий штам коронавіруса з Китаю налякав увесь світ. А все через стрімке його поширення і велику кількість смертельних випадків. Коронавірус 2019-nCOV, який викликає пневмонію, був зафіксований у грудні 2019-го року в китайському місті Ухань.

Відомо, що має він тваринне походження, швидко мутує, передається від людини до людини. У першу чергу вірус з Китаю вражає тих, у кого слабкий імунітет, а також літніх людей. Але, оскільки мутація вірусу відбувається дуже швидко, то потенційно небезпечним він може бути для людини будь-якого віку. Тому важливо знати, як вберегтися від хвороби і знизити ризик її поширення.

Хочете захиститись від вірусу, тоді дотримуйтесь таких простих, але важливих правил:

  • часто і ретельно мийте руки з милом;
  • не торкайтесь брудними руками рота, носа чи очей, щоб туди раптом не потрапила інфекція;
  • уникайте тісного контакту з хворими.

 

Та найбільше уваги варто приділити власному імунітету

Адже саме його стійкість та міцність здатні вберегти вас від хвороби, і не тільки від коронавірусу. Окрім відомих багатьом «народних» засобів зміцнення імунітету і вітамінних комплексів, існує ще один метод, який можна впевнено назвати найбільш ефективним і безпечним. Це терапія стовбуровими клітинами. Лікувати тіло і відновлювати імунітет можна не лише за допомогою фармакологічних засобів, а й з допомогою власних клітин організму, які беруться під час пункції (вона проводиться під місцевою анастезією).

 

Стовбурові клітини

Стовбурові клітини – це природній засіб, який допомагає лікувати людину, активуючи відновлення пошкоджених хворобою тканин тіла і органів. І все ж першою на введення стовбурових клітин реагує імунна система, оскільки саме з нею вони починають активно взаємодіяти. Відбувається це так: клітини, потрапивши в організм людини, запускають процес регенерації тканин і органів, а також систем, що відповідають за імунітет, в результаті чого імунна система оновлюється, а захисні сили організму посилюються.

Пацієнти, які пройшли терапію стовбуровими клітинами, як показує практика, майже не хворіють застудними захворюваннями, віруси їх просто «не беруть», крім того, у них покращується сон, відчувається приплив сил, підвищується працездатність, настрій покращується. Варто відмітити, що така терапія не займає багато часу. Сама процедура введення клітин триває близько години, а процес лікування включає в себе лише декілька відвідин клініки.

 

Слово лікаря: Вірусів і хвороб на сьогоднішній день існує дуже багато, як ми бачимо, з’являються і нові, від яких людство ще не має надійної вакцини. І тут дуже важливо, щоб організм людини був настільки міцним і стійким, аби самостійно протистояти вірусним небезпекам. На щастя, ми всі живемо в епоху, коли клітинні технології вже здатні допомогти людям боротися з хворобами, старінням, зміцнювати імунітет і активувати внутрішні резерви організму. Використовуючи стовбурові клітини для підвищення імунітету, ви захистите себе не тільки від китайського коронавіруса, але й від багатьох інших вірусів. Адже краще хворобу попередити, аніж потім її лікувати!

Опубліковано: 09.04.2021