Alpha CELL
ЦЕНТР РЕГЕНЕРАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

Як швидко схуднути після св'ят?

Напевно кожен знає, що після новорічних св'ят на нашому тілі залишається декілька небажаних кілограм. Тому ми приготували для Вас поради, яких варто дотримуватися щоб швидко схуднути та нормалізувати вагу.
Напишіть або зателефонуйте нам.
Close
Telegram
Messenger
Mail
Phone
1. Порада
Відновіть водний баланс

Для нормального функціонування нашого організму необхідно випивати на добу 1.5 - 2.00 л. води у чистому вигляді. Тому що коли ми вживаємо воду - організм не тільки очищається , а й виводяться токсини, шлаки, прискорюється метаболізм, покращується зовнішній вигляд та самопочуття. Відновлюється весь організм в цілому, а тому і стабілізується маса тіла.

Тому не забувайте вживати воду!
2. Порада
Вживайте корисну та смачну їжу

Після свят, як правило Ми відчуваємо важкість у шлунку та організму в цілому. А, отже необхідно правильно сформувати свій раціон.Зменшити вживання жирної, смаженої, копченої, гострої, солодкої та надмірно солоної їжі. Додати у свій основний раціон різноманітні крупи, бобові та салати. Між основними прийомами їжі збільшити вживання фруктів та овочів. Вживання цих продуктів допоможе покращити перистальтику кишечника та обмін речовин, що в свою чергу сприятиме покращенню загального стану організму і , основне, похуданню.

Адже це не тільки корисно, а й смачно!
3. Порада
Займайтеся спортом

Для покращення тонусу та пришвидшення метаболізму допоможе - спорт!

Для того щоб швидше привести своє тіло в тонус необхідно поступово включити фізичні навантаження. Збільшити період прогулянок, не використовувати ліфт та придбати абонемент в зал - не буде лишнім.

Займайтеся спортом систематично - та результати не змусять Вас чекати!
4. Порада
Повноцінний відпочинок та якісний сон

У новорічні св'ята сон та відпочинок не відповідали нормі. Здоровий сон кожної людини має бути від 7-9 год, тому що під час сну обмін речовин в організмі налаштовується. До того ж, неякісний сон не найкращим чином позначається на фігурі.

Дозволяйте собі побільше відпочивати, проводити час з рідними, друзями та домашніми улюбленцями.
5. Порада
І основне якщо бажаєте швидко, ефективно та без шкоди для організму схуднути, тоді звертайтеся в клініку Alpha Cell.

Скористайтеся безпечною локальною корекцією фігури за допомогою кріоліполіза, ліполітичної терапії та антицелюлітного масажу.

Лікар індивідуально підбирає процедури та їх кількість, попередньо провівши об'єктивне обстеження та виключивши можливі протипокази до маніпуляцій.

Після проведення ін'єкцій ліполітичної терапії результат видно уже на 5 день!

Інноваційний метод корекції фігури кріоліполізом: це - 3 см за одну процедуру!

Консультація та діагностика спеціаліста безкоштовно!
Error get alias
Процедури корекції фігури в Alpha Cell
В Alpha Cell практикують комплексний підхід корекції фігури. Ми поєднуємо сучасні медично-косметичні процедури з дієтологією та фізіотерапією.

Онлайн-консультація в
Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателофонуємо Вам протягом 15 хвилин
Error get alias