Рівне Київ
Блокада з Дексаметазоном
Розділ: Неврологія
Блокада з Дексаметазоном

Як і коли проводиться блокада з Дексаметазоном?

Лікувальна блокада з дексаметазоном зменшує або усуває біль, зменшує запалення, збільшує дію знеболювальної ін’єкції. Потрапляючи на подразнені рецептори, ліки переривають передачу больових імпульсів і блокують виділення активних ферментів запалення.

Вартість:
700 грн.
Тривалість:
30 хв

Блокада з дексаметазоном швидко приносить полегшення, ненадовго, але продовжує дію місцевого анестетика. Часто застосовується в неврології, ортопедії, використовується для усунення болю та запалення у хребті та суглобах.

Дексаметазон – це глюкокортикостероїд, гормональний препарат за будовою та властивостями схожий на гідрокортизон (гормон, який виробляють надниркові залози).

У клініці Alpha Cell пацієнт має змогу отримати консультацію невролога, який детально усе пояснить стосовно больових синдромів і визначить найоптимальніший метод лікування.

Ефективність блокади з дексаметазоном

 • протизапальна дія – пригнічує активні та перешкоджає вивільненню нових ферментів запалення;
 • протиалергічний ефект – нейтралізує алергени, ліквідує та попереджає розвиток алергічної реакції;
 • імунорегулюючий ефект – засіб знижує патологічну активність імунних клітин, їх агресивний вплив на здорові тканини організму.

Завдяки потужній протизапальній активності дексаметазон активно застосовують для лікування запальних захворювань опорно-рухової системи.

Для лікувальної блокади Дексаметазон найчастіше використовують у комплексі із місцевими анестетиками (лідокаїн). Вони викликають знеболення ураженої ділянки, а гормон блокує розвиток запалення та усуває його наслідки: знімає набряк, заспокоює, покращує якість обмінних процесів та клітинного харчування.

Переваги лікувальної блокади в м Рівне 

Лікувальна блокада з дексаметазоном має :

 • швидкий, надійний знеболювальний та протизапальний ефект – гормон відразу потрапляє на уражені тканини, діє вибірково, минаючи загальний кровотік;
 • комплексна дія – за допомогою одного уколу можна зняти біль, усунути запалення, усунути алергічні прояви;
 • покращити мікроциркуляцію та харчування на хворій ділянці;
 • мінімізувати ризик появи побічних ефектів: препарат діє місцево, не проходить через шлунково-кишковий тракт і не потрапляє спочатку в кров, що прискорює лікувальний ефект і виключає розвиток побічних ефектів;
 • забезпечує стійкий терапевтичний ефект (після курсового введення);
 • процедура безпечна, її можна застосовувати за потребою – у разі появи нападу болю та запалення.

При прямій взаємодії Дексаметазон починає діяти набагато швидше. Засіб знижує проникність судин, гальмує утворення та секрецію медіаторів алергії та запалення. Прискорює процес одужання та легко переноситься хворими.

Медичні послуги Alpha Cell – це Ваша безпека та здоров’я. Записуйтеся на консультацію до спеціаліста та успішно лікуйте наявні захворювання.

Поширені запитання
Чим небезпечний укол блокади?

Ризики, що супроводжують процедуру: внутрішні кровотечі; інфікування або пошкодження тканин у місці проколу; ушкодження оболонок спинного мозку.

Скільки можна робити уколів дексаметазону?

Протягом доби можна вводити від 4 мг до 20 мг дексаметазону 3-4 рази. Тривалість парентерального застосування зазвичай становить 3-4 дні, потім переходять на підтримуючу терапію пероральною формою. У гострому періоді при різних захворюваннях та на початку лікування дексаметазон застосовують у більших дозах.

Як швидко діє укол дексаметазону?

Оскільки рецептори глюкокортикоїдів є у всіх типах тканин, можна вважати, що глюкокортикоїди діють на більшість клітин організму 8 годин після введення. Препарат діє тривалий час: від 17 до 28 днів після внутрішньом’язового введення і від 3 днів до 3 тижнів після місцевого застосування.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0