Лікувальні блокади в неврології у Рівному

Ми турбуємося про Ваше здоров‎'я та красу!
Гостра і хронічна біль - це не тільки сигнал про неблагополуччя організму. Сам по собі цей симптом погіршує якість життя, позбавляє сну і знижує працездатність. Усунення причин болю може зайняти тривалий час. Швидко полегшити стан можна за допомогою блокад. Фахівці нашої клініки мають великий досвід в проведенні цієї процедури.

Що таке блокади

Лікувальні блокади - це купірування гострої або хронічної болю і спазмів. Виконується шляхом ін'єкцій в область проходження нервових стовбурів і сплетінь.

Сильний біль викликає фізичні і психологічні страждання, позбавляє пацієнта працездатності і може стати причиною інвалідності. Депресія, що виникає на цьому тлі, нерідко призводить до суїцидальних спроб.

Лікувальні блокади швидко знімають гострий біль. Через деякий час зменшується набряк, запалення, спазм м'язів і судин. Це призводить до стійкого поліпшення стану.

У медичному центрі Alpha Cell блокади виконують лікарі неврологи і анестезіологи. Для процедури використовується кілька груп препаратів:
  • місцеві анестетики;
  • кортикостероїдні гормони;
  • хондропротектори.
Ефект від введення препаратів зберігається від декількох днів до декількох тижнів. Після того, як ліки перестає діяти, біль може виникнути знову. Однак її вираженість буде менше приблизно на 50%.

Під час процедури пацієнт може виникати відчуття дискомфорту, пов'язаний з уколом. Однак неприємні відчуття швидко проходять.

Не варто побоюватися блокад, так як цей метод - один з найбільш безпечних. Наші фахівці строго дотримуються всі правила виконання процедури, а також асептики і антисептики. Це гарантує ефективність і безпеку блокад в нашій клініці.
Нові статті