Рівне Київ
Видалення міліумів
Розділ: Косметологія

Видалення міліумів у Рівному

Міліуми – скупчення вугрів, що мають порівняно невеликий розмір, білого або жовтого кольору. За своїм зовнішнім виглядом вони нагадують невеликі зернята, тому їх ще називають просянка.

Вартість:
від 200 грн
Тривалість:
30 хв

Діагностика новоутворень в м Рівне

Лікування міліуми проводиться косметологом, полягає в розтині і видаленні капсули кісти з її вмістом. Вибір методу видалення залежить від локалізації, кількості, розмірів і глибини розташування міліумів. При одиничних міліумах проводиться їх механічне видалення (за допомогою стерильної голки і кюретажа) з попередньою і подальшою антисептичною обробкою шкіри.

 

Поширені запитання
Чому виникають міліуми?

Міліуми виникають у пацієнтів з густою формою жирної себореї, що характеризується гіперфункцією сальних залоз та зміною хімічного складу шкірного сала і створює сприятливе тло для розвитку вугрової хвороби. Виділяють закриті комедони – білі вугри (міліуми) та відкриті комедони – чорні вугри (чорні цятки).

Як прибрати міліум?

Видалення проводиться голкою та кюреткою, обов’язково обробляють шкіру антисептиком. Ранка гоїться швидко і не залишає шраму. При скупченні множинних міліумів їх позбавляються апаратним способом: лазером, струмом або радіохвильовим методом.

Чим небезпечні міліуми?

Міліуми не становлять великої небезпеки. Велика кількість швидше вказує на будь-які захворювання всередині організму. Такими захворюваннями може бути гіперхолестеринемія чи патологія ендокринної системи. Зрідка міліуми здатні інфікуватися, запалюватися та нагноюватись.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0