Дерматологія у Рівному

Ми турбуємося про Ваше здоров‎'я та красу!
Послуги Дерматолога
Кваліфікований дерматолог в клініці Alpha Cell застосовує сучасні методи діагностики та знаходить причини, що зумовили дерматологічне захворювання. Лиш індивідуальний підхід дозволяє забезпечити ефективне лікування, і в нашій клініці ми уважно оглядаємо кожного пацієнта!
Зміни шкіри після вугрової хвороби
Дерматологічні проблеми знайомі багатьом. Цей розділ медицини об'єднує великий ряд захворювань – від типових для підліткового віку акне до складних форм псоріазу та різноманітних новоутворень. Дані захворювання включають патологічні зміни шкіри, волосся, нігтів і видимих слизових оболонок. Причин для розвитку може бути безліч, включаючи порушення в роботі внутрішніх органів. Тому для ефективного лікування мало скористатися рекомендованим в аптеці косметичним засобом, а самостійно ставити собі діагноз та приймати будь-які медикаменти на власний розсуд - небезпечно. Симптоми багатьох захворювань подібні, тому для точної постановки діагнозу і підбору правильної схеми лікування потрібна консультація лікаря. Діяльність нашого приватного медичного центру зорієнтована на якісну сучасну терапію в напрямку дерматології, тому ми запрошуємо Вас на консультацію до спеціаліста та ефективне вирішення наявних недомагань.

Послуги дерматолога у Рівному

Професійний догляд за обличям
З чого починається лікування дерматологічних захворювань та чому Вам варто обрати наш центр? Ми працюємо за сучасними підходами та створюємо максимально комфортні умови для пацієнтів – запис на зручний час, відсутність черг, новітнє обладнання для швидкої точної діагностики, кваліфікований та приємний персонал. Дерматолог проведе візуальний огляд, при необхідності назначить проходження додаткових аналізів та обстежень, на основі чого поставить діагноз та запропонує метод лікування.

Ще одна особливість, яка вирізняє нашу клініку у місті Рівне – технології, які ми використовуємо для лікування захворювань дерматологічного, а також будь-якого іншого характеру. В нашому центрі вперше в Рівному ефективно застосовуються клітинні технології, які дозволяють замість сторонніх синтетичних препаратів використовувати для терапії резерви власного організму. Це найбільш перспективний підхід в сучасній медицині, дія якого підтверджена як безпечна та високоефективна. В дерматології себе найкраще зарекомендувала АМК-терапія. АМК – це виділені лабораторним шляхом із власних тромбоцитів людини біоактивні речовини, які вводяться у потрібну частину тіла і запускають відновні процеси в клітинах, тканинах, в усьому організмі. Регенерація шкіри відбувається швидше, тому загоєння ран чи пошкоджень прискорюється, а лікування шкірних захворювань буде ефективнішим. Тобто методика працює таким чином, що відбувається стимуляція організму до відновлення за рахунок власних ресурсів.

Сучасний дерматологічний центр у Вашому місті

Огляд з дерматоскопом
Ми володіємо новітньою апаратурою, маємо відповідно обладнані лабораторії для виконання всіх передбачених етапів по забору і обробці біоптату, гарантуємо відповідність умов встановленим санітарно-епідеміологічним стандартам. Ціни на послуги при цьому не перевищують доступних та дозволяють середньостатистичним жителям нашого міста звернутися до даних методик і вирішити свої проблеми. Будемо раді бачити Вас на консультації.