Хірургічне лікування пахової грижі у Рівному

в центрі регенеративної медицини Alpha Cell
Завдяки консультації Ви отримаєте чітку стратегію лікування та профілактику від пахової грижі
Для лікування пахової грижі, запишіться на консультацію з профільнім лікарем Alpha Cell

Отримайте детальні рекомендації саме для вашого випадку.
Натиснувши кнопку ви даєте згоду з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.
Напишіть або зателефонуйте нам.
Close
Telegram
Viber
Messenger
Mail
Phone
Лікування пахової грижі
Пахова грижа: виявити і вилікувати

З терміном пахова грижа знайомі навіть ті, хто з даним захворюванням не стикався особисто. А все через те, що хвороба, яка характеризується виходом кишківника з грижового дефекту, розміщеного в паховій області, є дуже поширеною серед людей різного віку і про неї багато говорять. Частіше зустрічається вона у чоловіків, аніж у жінок, так як чоловічий паховий канал більше вразливий (така анатомічна будова).

Якщо говорити про симптоми пахової грижі, то їх не дуже багато, проте вони яскраві і легко розпізнаються. Найголовнішою ознакою хвороби є випинання у паховій області, яке може бути різної форми і розмірів. Крім того, симптомами можуть бути і відчуття важкості в області живота, і біль при фізичних зусиллях, і відчуття незручності при ходьбі.

Пахова грижа лікування

Хоч виявити пахову грижу у себе можна і самостійно, надійніше все ж проконсультуватись з лікарем. Звернувшись у клініку ALPHA CELL ви отримаєте консультацію спеціаліста і рекомендації щодо лікування. Найчастіше необхідна операція, і лише в деяких відпадках можна обійтись консервативним лікуванням – носінням спеціального бандажу (зазвичай так лікують дітей). Варто зазначити, що хірургія пахової грижі – справа звичайна для лікарів, які на цьому спеціалізуються, тому не варто хвилюватись чи боятись. Уже через кілька днів після операції пацієнт може повернутись до звичного життя.

Реабілітація після хірургічного втручання буде проходити швидше і краще, якщо пацієнт пройде у нашому Центрі регенеративної медицини АМК-терапію, які допомагають стимулювати власні резерви організму, пришвидшують процеси оновлення органів і систем тіла. Сприятиме процедура і швидшому загоєнню ран, в тому числі і післяопераційних, а про можливі негативні наслідки операції можна буде просто забути.

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00