Рівне Київ
Kemikum
Розділи: Косметологія, Пілінги
Пілінг Кемікум в Києві

Пілінг Kemikum в Києві

Формула нового засобу хімічного пілінгу Kemikum настільки унікальна та інноваційна, що його можна назвати медичним виробом, який одночасно регенерує, відновлює та надає дію ліфтингу на шкіру.

Вартість:
1200 грн
Тривалість:
1 год 10 хв

Принцип дії пілінгу: Дарницький район

Регенерація відбувається в основному завдяки трихлороцтовій кислоті (ТСА), яка, на відміну від традиційних, більш агресивних засобів пілінгів у Києві (що вимагають тривалого часу лікування і викликають болючі відчуття, почервоніння та іноді гіперпігментацію шкіри), впливає на більш глибокі шари дерми, не викликаючи поверхневого роздратування. 

Даний ефект забезпечується наявністю в пілінгу озонідів, особливих сполук, які вивільняють кисень у шкіру, нейтралізуючи, таким чином, агресивний вплив кислоти: у сосочковому та сітчастому шарах дерми стимулюється діяльність фібробластів, сприяючи виробництву колагену. Ця функція посилюється мигдальною кислотою, що входить до складу продукту, яка сприяє прискоренню природного оновлення клітин і одночасно, завдяки поєднанню з койевой кислотою, надає легкий ефект освітлення поверхневих пігментних плям. 

Завдяки пілінгу Kemikum у Києві шкіра знову набуває молодшого вигляду, стає світлою і гладкою. Безпека і простота застосування продукту дозволяють наносити його навіть на шкіру грудей, що втратила пружність. Крім того, кисень, вивільнений з озонованої оливкової олії, завдяки своїй антибактеріальній дії зменшує вираженість запальних явищ у стадії загострення акне.

Протокол проведення пілінгу Kemikum: клініка Alpha Cell

Перед проведенням процедури відбувається консультація в косметологічній клініці Києва та тільки тоді виконується процедура. Які етапи пілінгу є в нашій клініці?

 1. Підготовка: очищення шкіри, демакіяж;
 2. Поступове розділення препарату пензликом (1 – 1,5 мл) по всій поверхні шкіри обличчя в класичній послідовності;
 3. Втирання засобу легкими масажними рухами протягом 1-2 хв;
 4. Експозиція в середньому від 5 до 15 хвилин (залежить від типу шкіри);
 5. Змиття прохолодною водою за допомогою ватних дисків, просушування шкіри серветкою;
 6. Нанесення на завершення крему.

Рекомендований курс 4-6 процедур, з інтервалом 7 днів.

Практичні поради:

 • Цей пілінг не має вікових обмежень і не потребує реабілітаційного періоду.
 • За використання в період активного сонця потрібне застосування крему з УФ-захистом.
 • Рекомендовано поєднання з процедурами мезотерапії та біоревіталізації, які проводяться через 7-10 днів після пілінгу.
Поширені запитання
Що входить до складу пілінгу Кемікум?

Пілінг Кемікум є ексклюзивним пілінгом біоревіталізантом, який використовують у косметологічній клініці Києва. До його складу входять трихлороцтова кислота, озонова оливкова олія, гексапептид, коєва кислота, мигдальна кислота.

Які показання для проведення пілінгу Kemikum?

Показаннями до проведення процедури є: птоз, зморшки, атонія шкіри, лікування акне будь-якого ступеня складності, постакне, рубці, гіперпігментація різного генезу.

Який влив пілінгу Кемікум на шкіру?

Kemikum, що використовується в клініці Києва на Позняках є абсолютно безпечним, дає яскраво виражений ефект омолодження та ліфтингу, а також є потужним регенерантом, антибактеріальний засіб.

Скільки часу потрібно для проведення пілінгу Кемікум?

Процедура у нашому триває годину, адже лікарі виконують всі етапи проведення пілінгу Кемікум та, відповідно, очищення та зволоження шкіри.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0