Лікар, що лікує волосся

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТРИХОЛОГА

Вартість консультації: 550 грн Онлайн-консультація: 300 грн

Цифрова діагностика

Цифрова трихоскопія – це система, яка дозволяє дослідити шкіру на голові і встановити причину захворювання. Електронний пристрій для проведення трихоскопії поєднаний з комп’ютером, і за допомогою спеціальних програм інформація про стан досліджуваної області передається на екран комп’ютера. Після чого відбувається оцінка результатів дослідження на наявність патологій.

Перевага цифрової трихоскопії:

  • дослідження проводиться без пошкодження поверхні шкіри;
  • точність і швидкість діагностики (15-20 хвилин).

Трихоскопія – абсолютно безпечний вид діагностичного дослідження. У неї немає протипоказань, а також для її проведення не потрібна підготовка. За точністю діагностики, вона є найефективнішим методом виявлення патологій шкіри голови і їх причин.

image format png
Трихолог із багаторічним досвідом роботи;
image format png
Більше 5000 задоволених та вилікуваних пацієнтів;
image format png
Проведення повноцінного огляду за 30 хвилин;
image format png
Індивідуальний підбір схеми лікування для кожного.

Інноваційні технології, що використовує лікар

Ми використовуємо точні методи для визначення причин випадіння, стимулюємо відновлення пошкодженої нервової тканини та кровопостачання фолікулів і таким чином повертаємо втрачені функції організму. Інноваційні технології, якими користуємося ми підтверджені міжнародними науковими дослідженнями та успішно допомагають тисячам хворих по всьому світу.

Наші препарати є багатими джерелами біологічно активних факторів. В результаті впливу процедур поліпшується мікроциркуляція і клітинний метаболізм, підвищується місцевий імунітет шкіри голови, пригнічується патогенна флора, відбувається активне живлення волосяних цибулин. У підсумку: зменшується випадіння волосся, нормалізується робота сальних залоз, усувається лупа та покращується якість волосся.

Детальніше ознайомитися з послугами травматолога ви можете тут
Результати застосування новітніх технологій

Ви можете відстежити ефективність методів нашого лікування випадіння волосся, дивлячись на картинки. Це реальні зображення, результати яких свідчать про припинення випадіння, повернення здорового блиску волоссю, густоти та кольору, також можете побачити прояв нових волосин, що чітко зображено на фото. Прояв дії використання новітніх технологій для лікування волосся помітний вже після проведення декількох процедур.

Удосконалення професійності в трихології

Велика кількість сертифікатів свідчить про постійне бажання здобувати нові навики, задля кращого консультування та надання ефективних послуг для своїх пацієнтів.

Відгуки про нашу роботу Що говорять наші пацієнти про нас?
Микола Радченко
Я дуже вдячний клініці!!! Мені кололи тромболізат, моє волосся набуло зовсім іншого вигляду, здорового. Дякую персоналу клініки, всі привітні, за запис постійно нагадують, а лікарю Ілоні Сергіївні окрема вдячність. Добре, що колись мені потрапила реклама клініки. Ще раз дякую!
Михайлишин Зорянка
Дуже хороше обслуговування, професійні працівники та привітний персонал. До своєї справи серйозно ставляться всі, лікар комплексно підходить. У лікування входять не тільки шампуні) Дякую, що змогли допомогти
Швець Іванна
Така клініка робить неоціненний вклад для майбутнього нашої країни. Дякую Ілоні Сергіївні за те, що допомогла мені з моєю проблемою. Задоволена цілком і повністю!
Анастасійка Р.
Я ніколи не могла подумати, що проблеми з волосся можна вирішити. Дякую, мені сподобалося все: ставлення до мене, підбір догляду, проведення процедури. Дякую, рекомендую клініку всім.
Іванченко Володимир
Задоволений. Дякую лікарям!
Наталия
Очень рада, что мне подруга посоветовала обратиться к трихологу. У меня никогда не было опыта ходить на консультацию к врачам-трихологам. Счастливая, что выбрала Вашу клинику, безгранично благодарю Вас. Вы делаете свое дело отлично, рекомендую!
Neon TW
Ви знаєте, я така людина яка ніколи не пише відгуків. І я зараз не про негативні, про будь-які. Проте моє повідомлення, точніше, коментар, має бути взятий до уваги! Я більше, ніж задоволений обслуговуванням. Ілона Сергіївна постійно була зі мною на зв"язку, саме вона допомогла мені "розбудити" моє волосся. Я був безсиллий, що тільки не пробував: втирання ампул, медикаментозне лікування, аналізи, шампуні, вітаміни і без результату. Дякую! Ви так відповідально підходите до своїх пацієнтів, процвітання Вашій клініці. Рекомендую!
Уляна Матвійчук
Маєте проблеми з волоссям чи шкірою голови - до лікаря в Alpha Cell. Мені дуже допомогли, тому впевнено раджу. І персонал привітний))
Запис на консультацію
Поширені запитання у трихології
Що таке трихоскоп?
Трихоскоп – це діагностичний комплекс для мікроскопічного дослідження волосся та шкіри волосистої частини голови. За допомогою нього можна дати детальну оцінку стану шкіри голови та волосяного покриву.
Чи болісна цифрова діагностика волосся?
Ні, цифрова трихоскопія є абсолютно безболісною.
Як швидко зупинити випадіння волосся?
Перш за все необхідно звернутися до лікаря-трихолога за професійною допомогою. Тільки після огляду можна розуміти ситуацію та призначити дійсно ефективне лікування, що буде індивідуальним для кожного.
Як підготуватися до консультації трихолога?
Як такої особливої підготовки не потребується, рекомендовано у день консультації не мити волосся.
Чи може випадіння знову початися після курсу будь-якої терапії?
Все індивідуально, залежить від причин випадіння, від способу життя пацієнта, від стресових ситуацій та перенесення будь-яких хвороб. Також важливим елементом є дотримання усіх порад трихолога та проходження повного курсу процедур.