Курс на омолодження – Фібробласти

Неофіброліфтинг – омолодження фібробластами, ось та чарівна паличка, яка поверне молодість вашій шкірі.
Фібробла́сти (лат. Fibra — волокно, грец. βλάστη — росток) — найбільш розповсюджені і функціонально важливі клітини сполучної тканини. Фібробласти містяться у епідермісі та у післяпологовій плаценті. Головна функція фібробластів – участь в метаболізмі міжклітинної речовини.
З віком кількість фібробластів в епідермісі зменшується, вони втрачають свою активність. Запускається процес старіння шкіри – знижується спроможність фібробластів до поділу та їх синтетична активність. Товщина дерми зменшується, одночасно зменшується вміст вологи у шкірі – шкіра втрачає еластичність. Як наслідок з'являється перший індикатор віку – зморшки.
Ще декілька років тому всі способи коригування вікових змін шкіри були направленні на стимулювання власних клітин шкіри. Але сучасні дослідження підійшли до вирішення цього питання з іншої сторони.

З 2003 по 2008 американська компанія Isolagen провела міжнародний дослід в клінічних умовах з застосуванням фібробластів для корекції дефектів шкіри, в тому числі і коригування зморшків на шкірі. Фібробласти вводилися підшкірно 800 людям по всьому світу. Компанія опублікувала вражаючі результати досліджень – при застосуванні фібробластів відбувалося значне покращення стану шкіри і реальне зменшення зморшок.

Клінічний ефект – зберігався не менше року. Був зроблений висновок, що метод лікування дозволяє досягти довготривалого клінічного результату, а сама технологія – ефективна та безпечна. Центр регенеративної медицини Alpha Cell дарує молодість своїм клієнтам та проводить омолодження фібробластами у Рівному.

Якщо тебе зацікавила технологія неофіброліфтингу – запишись на безкоштовну он-лайн консультацію до лікаря Alpha Cell, розпочни омолодження власної шкіри!

Що таке фібробласти?

Для чого потрібні фібробласти?

Яку ефективність має використовування фібробластів у косметології?

Напишіть або зателефонуйте нам.
Write Close
Close
Telegram
Messenger
Mail
Phone

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00