Рівне Київ
Спрей освіжаючий A-DERMA CUTALGAN
Розділи: Обличчя, A-Derma, Тіло
Спрей освіжаючий A-DERMA CULTALGAN у м Рівне

Спрей освіжаючий A-DERMA CUTALGAN у м Рівне

Поколювання на шкірі? Сверблячка? Печіння? За допомогою спрею для шкіри A-Derma CUTALGAN біль у шкірі можна зменшити цілеспрямовано та негайно. Спрей для шкіри CUTALGAN охолоджує та заспокоює шкіру у разі пошкоджень та почервоніння протягом тривалого часу. Запатентована освіжаюча текстура без ароматизаторів лягає на шкіру як легка спрей-пов’язка, охолоджує, захищає, не стікає і швидко вбирається.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:

Чи ефективний спрей A-DERMA CUTALGAN

Спрей CUTALGAN має миттєвий освіжаючий ефект і заспокоює шкіру, яка страждає від неприємних відчуттів, на термін до 6 годин. Спрей високої сумісності підходить для обличчя, тіла, шкіри голови та зовнішніх слизових оболонок, можна використовувати для немовлят віком від 1 року.

Що входить до складу освіжаючого спрею?  

A-DERMA поєднує в собі два натуральні активні інгредієнти: екстракт Uncaria tomentosa та екстракт молодої рослини Rhealba.

Екстракт Uncaria tomentosa використовувався в традиційній перуанській медицині для лікування хворобливих станів, таких як ревматизм. З 1990-х років Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було визнано лікарською рослиною Uncaria tomentosa. Pierre Fabre використовує кору рослини зі сталого вирощування для виробництва натурального активного інгредієнта. Його можна зібрати з однієї рослини кілька разів на рік. Екстракт рослини, знеболюючу дію якого підтверджено тестами in vivo, доведено заспокоює. Екстракт молодої рослини Rhealba має заспокійливу, протизапальну та імунорегулюючу дію та підтримує шкірний бар’єр. Активний інгредієнт також вирощений органічно. Завдяки цій комбінації A-Derma забезпечує тривале полегшення свербежу, печіння та поколювання. Рецептура CUTALGAN містить 98% інгредієнтів природного походження. Висока переносимість спрею CUTALGAN була перевірена під офтальмологічним, дерматологічним, педіатричним та гінекологічним контролем.

Як використовувати спрей? 

  • Перед застосуванням флакон потрібно збовтати. 
  • На тілі: розпиліть на уражену ділянку шкіри з відстані приблизно 20 см.
  • На обличчя: розпиліть і розподіліть по долонях, дайте вбратися, потім нанесіть догляд за шкірою або макіяж.
  • Його можна використовувати до 6 разів на день.

Перед використанням обов’язково потрібно проконсультуватися з дерматологом!

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0