Рівне Київ
Шампунь VEGAN для росту волосся
Розділи: Бренди, Волосся, Шампуні, Envie Cosmetic
Шампунь VEGAN для росту волосся: купити у м Рівне

Шампунь VEGAN для росту волосся у м Рівне

Шампунь можна використовувати для всіх типів волосся, засіб виготовлений в Італії, пройшов клінічні випробування та не тестований на тваринах. Належить до професійних засобів догляду за волоссям, можна використовувати для покращення росту волосся та його очищення.

Вартість:
750 грн
Тривалість:

Особливості шампуню Envie Vegan New

Є ефективним засобом для росту волосся. Його формула дозволяє використовувати шампунь при профілактиці та лікуванні надмірного випадіння волосся, також якісному очищенні шкірного покриву. До його складу входять екстракти різних рослин, зокрема, олія баобабу, шавлії, хмелю тощо. Рослинні елементи, що наповнюють шампунь роблять його повністю безпечним й ефективним.

В результаті дії активних компонентів шампуню відбувається нормалізація діяльності сальних залоз, шкіра зволожується, усувається лущення та подразнення, зміцнюються корені волосся.

Як використовувати шампунь: поради трихолога у м Рівне?

Серед доглядових засобів, які рекомендують наші трихологи для вирішення проблем із волоссям відносять і шампунь від бренду Envie. Шампунь потрібно наносити у невеликій кількості на зволожене волосся, промасажувати біля коренів, розподілити по всій довжині волосся, потримати засіб декілька хвилин і змити теплою водою.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0