Рівне Київ
Шампунь DUCRAY ANAPHASE+
Розділи: Бренди, Волосся, Ducray, Шампуні
Шампунь DUCRAY ANAPHASE+ у м Рівне

Шампунь DUCRAY ANAPHASE+ у м Рівне

Шампунь ANAPHASE+ готує шкіру голови до лікування випадіння волосся та покращує дію засобів проти випадіння волосся (включаючи міноксидил). Кровоносні судини відновлюються і зміцнюються. Шампунь ANAPHASE+ відновлює шкіру голови та стимулює кровообіг у шкірі голови. Ламке волосся зміцнюється, шампунь ANAPHASE+ надає волоссю більше об’єму.

Вартість:
550 грн
Тривалість:

Діючі речовини та механізм дії продукту: 

Шампунь ANAPHASE+ є ідеальним доповненням до лікування випадіння волосся. Рецептура містить вітамінний комплекс з цінними поживними речовинами, необхідними для росту здорового та міцного волосся. Монолаурин уповільнює випадіння волосся, впливаючи на відповідальний за це фермент. Його особлива формула гарантує об’єм на цілий день. ANAPHASE + SHAMPOO ідеально підходить для відновлення сили та натуральності втомленого, млявого волосся.

Рекомендації трихолога щодо застосування

Для щоденного миття волосся. Нанесіть шампунь, спіньте і змийте. Повторіть це застосування та залиште на 2-3 хвилини. Після цього можна використовувати засіб проти випадіння волосся. У разі потрапляння в очі негайно промийте очі. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0