Рівне Київ
Крем Cleanance HYDRA
Розділи: Бренди, Обличчя, Avene, Крем для обличчя
Крем Cleanance HYDRA у м Рівне

Крем Cleanance HYDRA у м Рівне

Крем із фізіологічним pH, який очищає та зберігає чутливість шкіри, яка висохла та відчуває дискомфорт під час лікувальної процедури проти акне. Cleanance HYDRA Soothing Cleansing Cream відновлює комфорт шкіри та гідроліпідну плівку. Ця ніжна очищувальна основа із зволожуючими та живильними активними інгредієнтами заспокоює суху та чутливу шкіру, допомагає в подальших медичних процедурах проти акне завдяки своїй формулі, що містить термальну воду Avène.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:

Особливості крему

Навіть якщо ваша схильна до прищів шкіра ослаблена медичними процедурами проти прищів, її потрібно очистити. Цей надм’який продукт очищає шкіру та робить її гладенькою та зволоженою після використання. Цей крем є поживним і заспокійливим, використовується для шкіри, що схильна до надмірної сухості через лікування висипань.

Переваги крему Cleanance HYDRA від Avene у м Рівне 

  • ОЧИЩЕННЯ: дбайливо ставиться до сухої та чутливої ​​шкіри завдяки лікувальній терапії проти прищів.
  • ЖИВЛЕННЯ: повертає шкірі комфорт.
  • ЗАСПОКОЄННЯ: для тендітної шкіри.

Поради щодо використання 

Дерматологи нашої клініки радять дотримуватися наступних правил при використанні крему. Нанесіть вранці та/або ввечері на вологе обличчя, спіньте кінчиками пальців і бризком води, нанесіть на обличчя та шию круговими рухами, ретельно змийте та висушіть, не втираючи. Щоб отримати додаткову м’якість, завершіть свою процедуру тонким розпиленням термальної води Avène.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0