Рівне Київ
Сонцезахисний крем Avène без запаху SPF50+
Розділи: Бренди, Обличчя, Avene, Крем для обличчя
Avène Sun Intense Protect Fluid Fragrance-Free SPF50+ у м Рівне

Avène Sun Intense Protect Fluid Fragrance-Free SPF50+ у м Рівне

Avène Sun Intense Protect Fluid Fragrance-Free SPF50+ – це ідеальний сонцезахисний крем для всієї родини. Підходить для дітей від 6 місяців і здатний щодня захищати навіть найчутливішу шкіру. Якщо шкіра чутлива, під час вагітності, після татуювань, під час дерматологічного чи онкологічного лікування, вона адаптована для цього.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:

А оскільки його формула також підходить як для обличчя, так і для тіла, стійка до поту та води та не щипає очі, цей сонцезахисний крем також ідеально підходить для захисту шкіри під час активного відпочинку на відкритому повітрі під інтенсивним сонячним промінням. Крім того, якщо ви турбуєтеся про навколишнє середовище, ця формула також є біологічно розкладаною та безпечною для моря.

Особливості сонцезахисного флюїду

Його інноваційний сонцезахисний фільтр TriAsorb™ забезпечує надширокий захист. Він захищає шкіру не лише від UVA та UVB променів, але й від «блакитного світла». Разом із унікальною сумішшю сонцезахисних фільтрів і потужних антиоксидантів, він забезпечує надширокий захист і захищає шкіру від шкідливого впливу сонячного випромінювання. Загалом, це сонцезахисний крем ультраширокого спектру, який захищає навіть найвразливішу шкіру від інтенсивного впливу сонця.

Основні інгредієнти сонцезахисного флюїду SPF50+

Термальна вода бренду косметики Avène має унікальний і багатий склад. Має здатність не тільки заспокоювати, але й зволожувати та пом’якшувати тендітну та чутливу шкіру;

Tinosorb S, Uvinul A Plus і Uvinul T 150 захищають шкіру як від UVA, так і від UVB променів;

TriAsorb™ захищає не лише від UVA та UVB променів, але й від високоенергетичного видимого світла, яке часто називають «блакитним світлом»;

Токоферол, також відомий як вітамін Е, надає антиоксидантні властивості. Він захищає від вільних радикалів, а також посилює фотозахист сонцезахисних фільтрів.

Як використовувати флюїд-сонцезахист?

Застосувати Avène Sun Intense Protect Fluid Fragrance-Free SPF50+ необхідно так: нанесіть на обличчя та тіло рівномірно та у великих дозах за 30 хвилин до виходу на сонце. Часто повторюйте нанесення, особливо після потовиділення, плавання або витирання рушником, щоб підтримувати високий рівень захисту. Уникайте перебування на сонці опівдні або протягом багатьох годин.
Перед використанням рекомендовано порадитися із дерматологом нашого медичного центру у м Рівне.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0