Рівне Київ
Емульсія Avene Tolerance Extreme
Розділи: Обличчя, Avene, Емульсія для обличчя, Бренди
Емульсія Avene Tolerance Extreme у м Рівне

Емульсія Avene Tolerance Extreme у м Рівне

Емульсія Tolérance Extrême зволожує нормальну та комбіновану шкіру та підтримує баланс мікробіома. Їх склад гарантує оптимальну безпеку. Його ніжна текстура робить шкіру шовковистою. Максимум 6 фізіосумісних інгредієнтів і стерильна кришка забезпечують високий рівень переносимості. Стерильна кришка DEFI захищає вміст пробірки від проникнення мікробів, тому можна відмовитися від ароматизаторів і консервантів.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:

Легка зволожуюча емульсія від відомого бренду AVENE,  добре переноситься, складається лише з 6 необхідних для шкіри інгредієнтів. Без ароматизаторів, без консервантів.

Які переваги емульсії? 

  • ЗВОЛОЖЕННЯ для нормальної та чутливої ​​комбінованої шкіри.
  • ПЕРЕВАЖАЄ мікробіом шкіри завдяки фізіологічно сумісним інгредієнтам і заспокійливим властивостям термальної джерельної води Avène.
  • ВИСОКА ТОЛЕРАНТНІСТЬ: лише 6 інгредієнтів. Формула Sterile Cosmetics була розроблена без ароматизаторів і консервантів і запобігає проникненню бактерій.

Як використовувати емульсію: поради дерматологів клініки Alpha Cell  

Перед використанням зволожувальної емульсії необхідно обов’язково порадитися із дерматологом. Наносити вранці та ввечері на очищену шкіру обличчя та шиї. Після використання потрібно витерти надлишки емульсії з краю тюбика та закрити його.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0