Рівне Київ
Avene Antirougeurs SPF30
Розділи: Бренди, Обличчя, Avene, Емульсія для обличчя
Avene Antirougeurs SPF30 у м Рівне

Avene Antirougeurs SPF30 у м Рівне

Avene Antirougeurs SPF30 допомагає заспокоїти шкіру, знімає почервоніння, можна використовувати щоденно для нормальної та комбінованої чутливої шкіри. Емульсія забезпечує зволоження протягом 24 годин.

Вартість:
від 450 грн
Тривалість:

Створений для заспокоєння та зволоження шкіри, крем Avene Antirougeurs збагачений трьома активними інгредієнтами. TRP-REGULINTM, активний засіб проти подразнення, зменшує почервоніння, відчуття дискомфорту та перегріву. Емульсія також наповнена охолоджувальною термальною водою Avene, яка відома тим, що допомагає навіть найчутливішій шкірі.

Особливості крему Avene Antirougeurs

Крем Avene Antirougeurs також захищає колір обличчя під час сонячних променів, оскільки зволожуючий крем із SPF забезпечує широкий спектр захисту. Захищаючи від UVA та UVB променів, крем захищає від пошкоджень шкіри, сонячних опіків і передчасного старіння.

Формула продовжує заспокоювати шкіру за допомогою олії понгамія. Протизапальний декстран сульфат усуває набряклість і очищає шкіру, а мікроциркуляція покращується завдяки екстракту рускусу.

Які переваги денної емульсії Avene Antirougeurs у м Рівне?

Емульсія Avene — це однозначно багатозадачний засіб, який призначається лікарями-дерматологами, він зволожує шкіру, забезпечує захист SPF і зменшує почервоніння. Невагома формула, розроблена для комбінованої шкіри, забезпечує 24-годинне зволоження більш сухих ділянок. Має ніжний аромат з легкою нелипкою текучою текстурою, яка миттєво зливається з кольором обличчя.

Як і всі продукти Avene, емульсія збагачена знаменитою термальною водою, яка зберігається у найчистішому стані, щоб природним чином заспокоїти шкіру.

Потрібно використовувати щодня як частину щоденного режиму догляду за шкірою. Більше інформації можна дізнатися на консультації лікаря у м Рівне.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0