Рівне Київ
DUCRAY Kertyol PSO Concentrate
Розділи: Бренди, Ducray, Тіло
DUCRAY Kertyol PSO Concentrate: купити у м Рівне

DUCRAY Kertyol PSO Concentrate у м Рівне

Концентрат Kertyol PSO можна використовувати як доповнення до терапії псоріазу або після медикаментозного лікування бляшок на шкірі голови та на тілі (ліктях, колінах, гомілках тощо). Вміщена комбінація целастролу, ведерину, іхтіолу, глікоєвої кислоти та полідоканолу розпушує бляшки та забезпечує інтенсивне зволоження.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:

Псоріаз є однією з важких форм лупи, яка виникає епізодами. На поверхні шкіри утворюються лусочки від білого до червонуватого кольору, так звані бляшки, які важко видалити. З продуктами бренду Ducray пропонує терапію, що супроводжує, підтримуючий догляд.

Як діє концентрат для місцевого застосування при псоріазі? 

 1. Уповільнює посилену проліферацію клітин
 2. Зменшує почервоніння та свербіж
 3. Зменшує товщину лусочок
 4. Чинить протизапальну дію
 5. Зволожує 

Концентрат KERTYOL PSO уповільнює посилену проліферацію клітин. Компенсуються порушення зроговіння і регулюється утворення лупи. Зволожуючий концентрат має протизапальну дію, зменшує товщину утворень, почервоніння та свербіж. Спеціальна формула не залишає на одязі плям і прилипань.

Які активні компоненти препарату допомагають при псоріазі?

Інноваційна основна діюча речовина Celastrol, вироблена біотехнологічним шляхом компанією Pierre Fabre, є діючою речовиною 100% натурального походження та отримана з культур рослинних клітин. Інгредієнт розкриває свою заспокійливу дію. Завдяки безпосередньому впливу на рогоутворюючі клітини зменшується утворення “нальоту” та покращується зовнішній вигляд шкіри.

VEDERINE, що входить до складу, стимулює диференціювання клітин, завдяки чому бляшки легше відокремлюються від шкіри. Іхтіол має протизапальну дію, уповільнює утворення нових клітин і тим самим зменшує утворення нових лускатих бляшок.

Нормальна тривалість процесу відновлення шкіри: 21-28 днів, а для шкіри, схильної до псоріазу, – 3-5 днів. Активний інгредієнт гліколева кислота, сприяє зникненню видимого “нальоту”. Полідоканол знімає свербіж.

Як використовувати засіб при псоріазі: поради дерматолога клініки Alpha Cell 

Серед косметики нашого медичного центру концентрат є ідеальним підтримуючим доглядом при бляшковому псоріазі та запаленій почервонілій шкірі.

Застосування:

Доглядаючий концентрат для місцевого застосування під час фази загострення використовувати 1-2 рази на день на уражену частину тіла (обличчя та тіло), наноситься протягом 4 тижнів.

У разі сильного свербежу його можна наносити на шкіру голови один раз на день увечері, залишити на ніч і змити наступного дня.

На підтримуючій фазі концентрат догляду використовують двічі на тиждень.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0