Корисні поблікації про лікування стовбуровими клітинами та медичну косметологію

Блог регенеративного центру
Alpha Cell

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00
Новини

Папіломи - шкірні нарости, типи та зовнішні прояви

Папіломи - шкірні нарости, що утворилися в результаті розростання клітин епітелію. Причиною появи доброякісного новоутворення є зараження вірусом папіломи людини (ВПЛ). Проникнення вірусу в організм відбувається від людини до людини при прямому контакті. Найбільша небезпека передачі - при статевому контакті. За статистикою, інфекцією заражені до 80% жителів

Відомі різні штами вірусу - онкогенні і неонкогенні. Онкогенні штами ще називають штамами низького або високого канцерогенного ризику. При зараженні онкогенним штамом вірусу зростає небезпека переродження папіломи в злоякісне новоутворення.


Типи доброякісних папілом


Ось деякі типи доброякісних папілом:

- Плоскі овальні або округлі папіломи, виступають над шкірою зовсім небагато, і виникають переважно у дітей і підлітків. Видалити їх можна у лікаря-дерматолога.

- Бородавки звичайні представляють собою виступаючі на 2-3 мм куполоподібні утвори довільного діаметру. Їх можна помітити на руках і ногах, підошвах, долонях і пальцях. Ще їх називають шипами і вони здатні доставляти значний дискомфорт при ходьбі.

- Гострокінцеві кондиломи - це вид папілом, що передаються статевим шляхом. Розташовуються на шкірі в паховій області і на слизових статевих органів і ротової порожнини. Мають вигляд півнячого гребеня з гострими кінчиками.


-Ниткоподібні бородавки або акрохорди виникають в зрілому віці у людей зі зниженим імунітетом. Проявляються у вигляді тоненьких наростів не більше 1-2 мм. Розташовуються на шиї, в паховій області, в пахвових западинах, на молочних залозах. Видаляються у дерматолога.

Зовнішні прояви інфекції


Латентний ВПЛ ніяк не проявляє себе. Поява папілом свідчить про ослаблення імунних сил організму, зниження місцевого і загального імунітету. Зовнішні прояви інфекції з'являються в результаті наступних процесів:

• Переохолодження.
• Хронічна перевтома.
• Стресові стани.
• Виснажливі фізичні навантаження.
• Порушення гормонального фону.
• Хвороби підшлункової залози, жовчного міхура, нирок, органів малого таза.
• Інфекційні захворювання.

Коли потрібно прийти до лікаря?


Папіломи, які часто травмуються одягом, кровоточать чи запалюються, потрібно видаляти обов'язково!

Поява папіломи або її посилений ріст - це сигнал про необхідність звернутися до лікаря для отримання консультації та прийняття рішення про метод лікування.


Записатися на консультацію в медичну клініку Alpha Cell до лікаря можна за номером +380979839342

дерматологія косметологія