Корисні поблікації про лікування стовбуровими клітинами та медичну косметологію

Блог регенеративного центру
Alpha Cell

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00
Новини

Лікування піодермії у Рівному в Alpha Cell: симптоми, попередження

Піодермії — група дерматозів, що характеризуються гнійним запаленням шкіри, її придатків, а також підшкірної жирової клітковини.

Збудниками піодермій, як правило, є представники сімейства Micrococcaceae: стафілококи (грампозитивні факультативно-анаеробні бактерії) і стрептококи (грампозитивні аеробні та факультативно-анаеробні бактерії), найбільш часто - S. aureus, S. haemolyticus, S. еpidermidis,-Гемолітичний  стрептокок  .

До екзогенних факторів, що сприяють розвитку піодермій і їх рецидивів, відносять порушення цілісності епідермісу (мікротравми, мацерації шкіри), забруднення шкіри, підвищене потовиділення, зміщення рН шкіри в лужну сторону.

До ендогенних факторів ризику розвитку піодермій відносяться різні ендокринні патології , перш за все порушення вуглеводного обміну (цукровий діабет). Недостатнє надходження білків в організм, наявність важких соматичних захворювань, гіповітаміноз, хронічні інтоксикації, наявність вогнищ стафілококової інфекції в різних органах і тканинах.


Найбільш поширеними варіантами  піодермії є: 


 • Стрептодермія - поверхнева піодермія, спочатку на шкірі з'являються червоні плями.  Через 2-3 дні вони трансформуються в везикули з каламутним вмістом всередині. Вони збільшуються до 2 см в діаметрі, потім розрішуються .  На їх місці формуються жовті кірочки.  Згодом шкіра в цьому місці заживає, а захворювання поширюється далі.
 • Вульгарна ектима -глибоке пустуло-виразкове ураження шкіри, проявляється однією або декількома виразками з гнійним виділенням, після загоєння яких залишається пігментовані по краю рубці.
 • Фолікуліт - гнійничкові запалення волосяних цибулин, обумовлене грибковою або бактеріальною інвазією.  В області росту волосся з'являються білувато-жовті гнійники.  Вихід ексудату при розриві оболонки гнійника призводить до появи виразки покритої кіркою.
 • Карбункул -це гостре запалення, гнійно-некротичної природи, що уражає сальні залози і кілька волосяних фолікулів, і розповсюджується на підшкірну клітковину і шкіру.
 • Фурункул -це гостре гнійно-некротичне запалення волосяного фолікула, сальної залози і навколишньої сполучної тканини

Для попередження розвитку піодермії необхідно уникати травм шкіри, в тому числі поверхневих.
У разі виникнення травм шкіри (саден, порізів, уколів і т.д.) необхідна їх своєчасна антисептична обробка.

При хронічному перебігу піодермії необхідно виявлення і лікування захворювань, що сприяють розвитку гнійничкових уражень шкіри. 
Необхідний раціональний догляд за шкірою, як в осередку ураження, так і поза ним.Записатися на консультацію до лікаря можна за номером +380979839342дерматологія