Лікар, що лікує волосся Консультація лікаря трихолога Текст кнопки
Метод цифрових технологій
Метод цифрових технологій

Цифрова трихоскопія – це система, яка дозволяє дослідити шкіру на голові і встановити причину захворювання. Електронний пристрій для проведення трихоскопії поєднаний з комп’ютером, і за допомогою спеціальних програм інформація про стан досліджуваної області передається на екран комп’ютера. Після чого відбувається оцінка результатів дослідження на наявність патологій. 

Перевага цифрової трихоскопії:

  • дослідження проводиться без пошкодження поверхні шкіри;
  • точність і швидкість діагностики (15-20 хвилин).

Трихоскопія – абсолютно безпечний вид діагностичного дослідження. У неї немає протипоказань, а також для її проведення не потрібна підготовка. За точністю діагностики, вона є найефективнішим методом виявлення патологій шкіри голови і їх причин.

image format png
Трихолог із 10-ти річним досвідом роботи;
image format png
Більше 500 задоволених та вилікуваних пацієнтів;
image format png
Понад 20 сертифікатів у напрямку трихології;
image format png
Проведення повноцінного огляду за 30 хвилин;
image format png
Індивідуальний підбір схеми лікування для кожного.
Новітні методи лікування, що використовує лікар
Новітні методи лікування, що використовує лікар

Ми використовуємо точні методи для визначення причин випадіння, стимулюємо регенерацію пошкодженої нервової тканини та кровопостачання фолікулів і таким чином відновлюємо втрачені функції організму. Ми лікуємо проблеми із волоссям плазмотерапією, клітинними технологіями АМК, а також екзоконцентратом. Це безпечні інноваційні технології, які підтверджені міжнародними науковими дослідженнями та успішно допомагають тисячам хворих по всьому світу.

Екзоконцентрат
АМК
Плазмотерапія
Мезотерапія
Результати застосування новітніх технологій
Результати застосування новітніх технологій

Ви можете відстежити ефективність методів нашого лікування випадіння волосся, дивлячись на картинки. Це реальні зображення, результати яких свідчать про припинення випадіння, повернення здорового блиску волоссю, густоти та кольору, також можете відстежити прояв нових волосин, що чітко можна побачити на зображеннях. Прояв дії використання новітніх технологій для лікування волосся помітна вже після проведення декількох процедур.

Удосконалення професійності у трихології

Велика кількість сертифікатів свідчить про постійне бажання здобувати нові навики, задля кращого консультування та надання ефективних послуг для своїх пацієнтів. 

Відгуки пацієнтів
Що наші пацієнти говорять про нас Відгуки пацієнтів
Софія Буренко
Дуже задоволена клінікою!!! Дякую трихологу Ілоні Сергіївні, яка мені дуже допомогла із проблемою. Майже рік вже відвідую клініку, впевнена, що і надалі буду постійним клієнтом!
Лілія Мовчанюк
Хороша клініка , уважний, компетентний лікар трихолог. Доступні ціни!
Neon1 Over
Працюють професіонали, привітний персонал, швидко, якісно, відносно дешево (що буває досить рідко). Рекомендую однозначно!
Take Work
Після ковіду почало випадати волосся, побачила рекламу та вирішила записатися на консультацію до трихолога. Цікаво стало, чи відповідає клініка тому, що оприлюднено на сайті. Поспілкувавшись з адміністратором, була приємно здивована відношенням та спілкуванням (сама працюю в кол центрі). На прийомі у лікаря Кащин Ілони Сергіївни зрозуміла, що прийшла дійсно до лікаря, а не до "псевдо-косметолога". Після здачі аналізів мені порекомендували пройти курс плазмотерапії та змінити харчування (робота в мене офісна, не маю коли харчуватися правильно, але вирішила задуматися). Пройшла курс з 8 процедур, перші проколи були не дуже приємними, але терпимо, (на 3-й процедурі вже й не відчувала). Результат побачила, меншою мірою почало жирніти, почало з'являтися нове волосся, чекаю коли вже буде шевелюра ))) лікар сказала, що має пройти більше часу, адже волосся росте не так швидко як хочеться))). Загалом, я задоволена і, пройшовши курс - можу рекомендувати !!!!! P.S. дякую за підтримку ;)
Наташа Юзік
Не так давно дізналася про існування такої клініки в Рівному і ризикнула звернутися до трихолога. В цій клініці мені запропонували лікування АМК-терапією. Спочатку я трохи скептично віднеслася, ніколи не чула про це і сам процес мені здався таким складним. Але заради цікавості детальніше почитала про це все і зрозуміла, що це справді ефективно і за кордоном, з його допомогою лікують багато чого. Я наважилася на АМК і нарешті бачу справді хороші результати, навіть не очікувала такого. Дуже класно, що в Рівному є клініка з такими сучасними методами. І лікарі теж справжні професіонали!
Оксана
Мої рекомендації всім тим, хто має проблеми із волоссям. Я ніколи не мала густого волосся, постійно мала проблеми із випадінням, зрозуміла, що справа може бути не тільки в генетиці. Звернувшись до клініки, отримала повноцінну консультацію, яка тривала не так і довго, лікар оглянула моє волосся під трихоскопом і відразу призначила мені лікування. Спробувала мезотерапію і неймовірно задоволена. Процедура не з приємних, але не болісна, а завдяки тому результату, що маю - можна 30 хвилин і повідчувати дискомфорт. Дякую клініці та лікареві!
Микола
не люблю бути багатослівним, але тут хочу сказати, що допомогти із проблемами волосся вам зможуть в Альфа Селл. Окремо дякую Ілоні Сергіївні, професіонал!
Іванна
Дякую трихологу! Процедури плазмотерапії мені допомогли, я перестала боятися погоди, бо зі зміною погоди стрімко погіршувався і стан мого волосся. цілком задоволена результатами, я пройшла тільки 4 процедури, мені залишилося ще 2. І я розумію, що ефект буде ще кращим.
Тарас
компетентний лікар, мав проблеми з лупою постійно, звернувся до Ілони Сергіївни. В клініці мені не призначали препарати захмарної ціни, що мене здивувало. Після курсу лікування прийшов ще раз на консультацію, бо був стурбований тим, що лупи немає. Дякую дуже!
Таня
Хороші спеціалісти, задоволена усім, в тому числі і лікуванням і ставленням персоналу до тебе.
Софія
Ілона Сергіївна справжній лікар, що спеціалізується у трихології, а не називає себе лікарем-трихологом просто так. Нові технології, в результат яких мені було важко повірити, але я хотіла здорового волосся, тому спробувала. За що вдячна і собі і лікареві. Рекомендую!!
Зінаїда
за життя було чимало проблем і хвороб, волосся почало випадати від стресу, думала, що вже нічого не зможу зробити. Побачила в фейсбуці новини про трихологію і звернулася в клініку. Дякую, що допомогли!!!
Juliiiia
Я задоволена на всі 1000 відсотків. Плазмотерапія - це процедура, яка змінила повністю мене, бо я ніколи не була задоволена своїм волоссям, тепер я хочу сказати, що воно красиве і густіше, бо з'явилося нове волосся, рекомендую клініку всім!
Юлія Володимирівна Момотюк
Новітні технології, ефективні методики - це однозначно про Альфа Селл. Приємно здивована результатами клітинних технологій, а саме - екзосомальною терапією. Після застосування екзоконцентрату я побачила результат дуже швидко, не пройшло і двох тижнів. Якщо Ви хочете довірити своє волосся у професійні руки, то Вам точно до Ілони Сергіївни, вона лікар-трихолог, у роботі використовує не лише професіоналізм, а й користується справжніми людськими якостями, такими як: відповідальність, щирість та бажання допомогти, зі мною була постійно на зв'язку. Окремо хочу висловити подяку адміністратору!
Василь Петрович
Дуже дякую Ілоні Сергіївні, ріст нового волосся почався після другої процедури плазмотерапії, не думав, що результат буде, вражений але задоволений, дякую!
Записатися на консультацiю
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
Що робити, якщо волосся випадає, але не відростає?
Загалом випадіння волосся хоч і викликає у людей паніку, але цей процес є абсолютно нормальним для організму. В середньому щоденно випадає близько 20 % волосся. Чим скоріше волосся випадає, тим швидше воно відростає. Що робити в такому випадку? В першу чергу не займатися самолікуванням, за допомогою звернутися до професіонала, лікаря-трихолога, адже причина може бути в чому завгодно і з’ясувати її можна лише після огляду та здачі аналізів.
Чи можна при менструації плазмотерапія?
Плазмотерапія - це одна з аутосомних процедур, бо для відновлення береться власний матеріал, а саме плазма, що збагачена тромбоцитами. Робити таку процедуру в період менструації не рекомендовано, тому що формені елементи не перебуватимуть у потрібному місці для нашої процедури і ефективності від плазмотерапії не буде.
Процедура плазмо-, чи мезотерапії болісна?
Залежить від больового порогу пацієнта, процедура не так болісна, як супроводжується дискомфортом та неприємними відчуттями.
Скільки днів має пройти від кінця менструації для плазмотерапії?
Для того, щоб був результат процедури має пройти 3 дні.
Чи правда, що після перенесення COVID різко посилюється випадіння волосся?
Однозначно, тому що на організм впливав сильний тригер (фактор), в даному випадку - це ковід. Послаблюється імунітет організму, поживні речовини не надходять належним чином, відповідно посилюється і випадіння нашого волосся, волосяний фолікул слабшає, що призводить до надмірного випадіння волосся.
Випадіння волосся після плазмотерапії знову починається?
Після курсу плазмотерапії ефект процедури не зникає, випадіння може виникнути знову при негативному впливі тригеру на організм.
Як генетика впливає на волосся?
Прямопропорційно, від генетики залежить кількість фолікул, структура волосся, його густота, фази росту волосся, в першу чергу вплив відбувається на фазу аногену.
Для ефективності екзосомальної терапії скільки потрібно провести процедур?
Залежить виключно від характеру випадіння волосся у пацієнта, ефект після такої терапії буде помітний через 14 днів після введення екзоконцентрату, при потребі процедуру можна повторити до 5 разів, з інтервалом 1 разу на місяць (30 днів)
Кому підходить АМК-терапія волосся?
Такий тип лікування підходить всім, крім пацієнтів, що мають онкологічні та аутоімунні захворювання, а також людям із дефіцитними станами.
На який термін вистачає ефекту від АМК-терапії?
Залежить індивідуально від пацієнта , зазвичай до 12 місяців.
Чи волосся знову випадатиме після проведення процедури?
Якщо немає сильного тригеру, що негативно впливає на волосся, то ні
Чим відрізняється АМК-лікування від плазмотерапії волосся?
Кількістю факторів росту, адже АМК в своєму складі містить набагато більше ФР, ніж плазма.
Коли буде ефект від АМК-лікування?
Зменшення випадіння спостерігається відразу після проведення курсу, що містить близько 3 процедур і вже через місяць можна побачити ріст нового волосся.
Адреса та контакти
+38 097 983 93 42 м. Рівне, 16 липня, 32