Лікар, що займається захворюваннями шкіри

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА

Вартість консультації: 400 грн. Онлайн консультація: 300 грн.

Які послуги надає дерматолог?

Проблеми зі шкірою рано чи пізно виникають у будь-якої людини. Епітелій (шкіра), будучи найбільшим із органів людського тіла, виконує цілий комплекс функцій, найважливіші з яких – захисна та дихальна.

Приймаючи на себе більшу частину проблем, пов’язаних із впливом навколишнього середовища, шкіра наражається на небезпеку прояву різних інфекцій, новоутворень. Сліди на ній залишають температурні та інші дії. Шкіра також страждає від будь-яких внутрішніх порушень в організмі, піддається старінню.

Майже кожен чинник порушення роботи шкіри належить до компетенції дерматолога.

Метод цифрових технологій

Цифрова дерматоскопія – безконтактний (неінвазивний) діагностичний метод, який виник в Україні відносно недавно. Метод спрямований на визначення природи будь-яких утворень. Безпечна діагностика дозволяє шляхом візуального огляду оцінити ризик родимок та інших утворень для здоров’я, виявити їх межі, розпізнати характер.

Цифрова дерматоскопія проводиться за допомогою спеціального апарату – дерматоскопа. Безпосереднього контакту обладнання та новоутворення не відбувається. Прилад десятикратно збільшує зображення, а поляризаційні фільтри дають можливість «зазирнути» вглиб дерми та визначити характер утворення. Сучасні дерматоскопи підключені до фотоапаратури, тому лікар може зробити знімки ділянки шкіри, що досліджується. Вони стануть у пригоді для контролю. При наступних відвідуваннях фахівця можна буде оцінювати динаміку розвитку патології.

Відгуки про дерматоскопію, яка проводиться на професійному обладнанні, підтверджують ефективність методу. Вона становить 96-97%. Фахівці стверджують, що своєчасна діагностика на 40% збільшує шанси пацієнта на повне одужання.

Переваги дерматоскопії, як способу діагностики:

  • безпека – обстеження проводиться без пошкодження шкірного покриву, не впливає на організм, не має протипоказань;
  • простота – процедура не потребує попередньої підготовки чи особливих застережень;
  • висока швидкість – огляд шкірного покриву займе кілька хвилин.

image format png
Дерматолог із багаторічним досвідом роботи;
image format png
Більше 3000 задоволених пацієнтів;
image format png
Сертифікований фахівець широкого профілю
image format png
Проведення повноцінного огляду за 30 хвилин;
image format png
Індивідуальний підбір схеми лікування для кожного.
Результати після проведення дерматологічних процедур або лікування

Ви можете відстежити ефективність методів нашого лікування різноманітних захворюваннях шкіри, дивлячись на картинки. Це реальні зображення, результати яких свідчать про відновлення властивостей шкіри, повернення здорового блиску та кольору, також можете побачити зменшення кількості вугрового висипу, простежити омолодження шкіри, що чітко зображено на фото. Прояв дії використання сучасних медичних послуг для лікування шкіри помітний після проведення декількох процедур.

Удосконалення професійності в дерматології

Велика кількість сертифікатів свідчить про постійне бажання здобувати нові навики, задля кращого консультування та надання ефективних послуг для своїх пацієнтів. 

Що наші пацієнти говорять про нас Відгуки пацієнтів
Наталя
Була на прийомі перший раз в Альфа Сел у лікаря-дерматолога. Сама клініка не дуже велика. Просторо, чисто, привітний персонал. Лікар сподобалася, все доступно і професійно розповіла, поставила діагноз. Приємна як людина. Загалом, все сподобалося. Сподіваюся, що вирішу свою проблему.
Сергій
Хочу висловити величезну подяку лікарю-дерматологу. Відвідую дерматолога вже не перший раз, лікар завжди відповідає на поставлені питання чітко і грамотно. Призначив необхідні аналізи і після результатів підтвердив попередньо поставлений діагноз. У клініці завжди зустрічають ввічливо і проводжають в кабінет до лікарів. Спасибі вам. Буду завжди вас рекомендувати.
Олена
Вчора я побувала на прийомі у лікаря. Ніколи не отримувала скільки приємних емоцій і такого якісного обслуговування в медицині! Грамотна, компетентна, позитивна, приємна, обізнана у своїй справі дерматолог, якісне обслуговування на високому рівні, добре ставлення, турбота, дотримання правил, антисептики. Спасибі Alpha Cell за таких співробітників! Успіхів вам і процвітання!
Вікторія
Була на прийомі у дерматолога, дуже хороший, грамотний лікар. Вислуховує всю історію хвороби, потім грамотно, комплексно підходить до діагностики та лікування хвороби. Обов'язково рекомендую лікаря за необхідності. Сама клініка і лікарі на вищому рівні.
Олег
Приятна и очень внимательная. Все подробно объяснила
Аня
Большое спасибо доктору за грамотную консультацию. Обращалась с проблемой сухости кожи и трещин.
Юлія Іванівна
Дуже рекомендую, привітний персонал, все дуже чисто і стерильно, окремо хочу подякувати дерматологу - професіонал своєї справи!
Євген Віталійович
Лікар видаляла папіломи. Розмова йшла легко). Все мені розповіла. За ціни розповіла, по лікуванню-запропонувала різні варіанти. Вибрав сам. Видалила легко, взагалі не напружився. Загальне враження тверда 5+!! Мабуть, порекомендую друзям))
Жанна
Прекрасный врач! Спасибо Вам за теплоту и профессионализм!)
Іванка
Косметологічні послуги на високому професійному рівні. Почуття естетики та індивідуальний підбір процедур. Спасибі.
Танюша
Як приємно спілкуватися із лікарем, який знає свою справу. Щиро Дякую!
Ліля і Дмитро
Були разом на прийомі, двох турбували висипи, у мене на обличчі, а в чоловіка на спині, дуже дякую лікареві, я не думала, що процедури можуть бути такими корисними для нашої шкіри. Велике дякую дерматологу клініки Альфа Сел, я дуже задоволена результатом як і чоловік.
Діана
Прекрасний та компетентний лікар. Вперше була на прийомі, де отримала рекомендації. Вдруге робили процедуру чистки обличчя. Лікар дуже уважно вивчила тип шкіри та підібрала необхідні продукти. Під час процедури цікавилась відчуттями. Потім розібрала мої засоби догляду і внесла корегування. Надала рекомендації як правильно і що потрібно робити. А ще вона дуже приємна))) Усім рекомендую!
Запис на консультацію
Найпоширеніші запитання
Чи потрібна якась підготовка перед видаленням?
Перед проведенням операції пацієнт проходить ретельне обстеження, здає аналізи. Підготовка до процедури починається з визначення розмірів і розміщення фіброаденоми, важливим є також саме бажання пацієнта. Виходячи з результатів обстежень і стану здоров’я, визначається спосіб оперативного втручання.
Коли фіброму потрібно видаляти?
Енуклеація використовується за наявності пухлини маленького розміру. При великих розмірах проводиться секторальна резекція молочної залози. Під час проведення такої операції видаленню підлягає і пухлина, і частина грудей, що стикається з нею.
Який термін реабілітації?
Процес відновлення після видалення фіброаденоми проходить швидко і безболісно. Головне в реабілітаційному періоді – дотримуватися рекомендацій, зокрема дуже важливо більше відпочивати і дотримуватися спеціальної дієти, що містить багато білка і вітаміну C. Крім того, необхідно носити правильну білизну, краще носити одяг з натуральних тканин.
Що таке дерматоскопія і на скільки болісно це?
Дерматоскопія - це неінвазивний інструментальний метод ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри. Процедура абсолютно безболісна і не викликає ніякого дискомфорту. Для її проведення використовується дерматоскоп (невеликий мікроскоп). З його допомогою під великим збільшенням розглядають родимки, пігментні плями та інші новоутворення.
Як впливає молоко на стан шкіри обличчя?
У складі молока наявні статеві гормони (тестостерон, 5-альфа редуктора, ДГЕА-сульфат і естрогени), що є основними причинами виникнення акне! При підвищеному рівні тестостерону збільшується продукування себуму (шкірного сала), яке в свою чергу закупорює фолікули. Надалі ж у фолікулах створюється благоприємне середовище для розвитку і розмноження бактерій (на шкірі проявляється запальним процесом та збільшенням кількості висипань).
Чи потрібен сонцезахисний крем в похмурий день?
Легко пам’ятати про сонцезахисний крем, якщо Ви на пляжі. У дощовий день про нього забувають. При цьому користуватися захисними засобами слід щодня – погода не має значення.
Чи варто видавлювати прищі?
Насправді слід опиратися спокусі. Так Ви створюєте рану, яку організму доведеться лікувати, до того ж гній при стисненні може потрапити глибше, що викличе запалення.
Чи можна наносити на шкіру лимонний сік?
Не варто думати, що натуральні продукти завжди безпечні. Наприклад, лимонний сік може бути шкідливим – він викликає сухість, почервоніння і подразнення.
Як зрозуміти, що родимка переродилася в злоякісну?
Більшість родимок безпечні. У рідкісних випадках вони стають злоякісними. Спостереження за родимками і іншими пігментними плямами є важливим кроком у виявленні раку шкіри на ранніх стадіях, особливо злоякісної меланоми. Потрібно слідкувати за родимками і перевіряти у лікаря.
Чому з'являються пігментні плями?
Найчастіше пігментні плями виникають внаслідок гормональних порушень, інсоляції шкіри, старіння, використання косметики, застосування деяких лікарських препаратів тощо. Гіперпігментація не є захворюванням, але може свідчити про наявність серйозних збоїв в організмі.
Що робити, якщо після засмаги з'явилися родимки?
Моніторити! Обов'язково слідкувати за їх станом, найменшими змінами – кольором, формою, розміром. Найкраще відразу звернутися до дерматолога, провести обстеження новоутворень. Найчастіше родимки активно виникають на шкірі після тривалої інсоляції і як наслідок сонячного опіку. Вони можуть бути небезпечними, тому раз на квартал рекомендується їх моніторити.
Як відновити шкіру після літа?
Осінній догляд за шкірою має бути спрямований на відновлення гідробалансу шкіри, зменшення кількості вільних радикалів у її клітинах. Найдієвіші в цьому сегменті процедури – біоревіталізація та мезотерапія.
Як підібрати пілінг?
Пілінги підбираються в залежності від стану шкіри та її проблем. Найкраще робити це разом із фахівцем – обстежуючи шкіру, він підбере для Вас найкращий варіант.
Чи безпечне видалення родимки на голові близько 1 см в діаметрі?
На консультації у дерматолога Вам буде проведено діагностику родимки. Це безболісний сучасний оптичний метод візуальної діагностики уражень шкіри – дерматоскопія. За результатами дерматоскопії лікар-дерматолог розповість Вам який вид невуса (родимки) у Вас і ступінь його небезпеки. Далі приймається рішення про доцільність і можливість видалення родимки, метод видалення, вид анестезії. Процедура видалення є абсолютно безпечною.