Full Face Regeneration — інноваційна італійська методика омолодження в Рівному в клініці Alpha Cell

Омолодження обличчя та тіла методом Full Face Regeneration. Це ефективний спосіб омолодити обличчя і виглядати на 10-20 років молодшим.

Італійський метод омолодження

Революційна італійська методика омолодження — це унікальний та індивідуальний підхід до природного відновлення старіючих клітин шкіри.


Така методика омолодження в медичній клініці Рівного Alpha Cell складається з таких етапів:


I-й етап — активація та стимуляція стовбурових клітин дерми за рахунок введення препарату на основі аскорбінової кислоти та трьохвалентного заліза. Після попадання в шкіру проходить вивільнення радикалів (0.34 мілімоль C6H8O6 та Fe3+), що сприяють пробудженню дермальних СК та диференціації в молоді функціональні фібробласти. Процес запуску займає 21 день.


II-й етап — стимуляція молодого фібробласта аутосомними (власними) клітинами (АМК / PRP) . Фактори росту, виділенні з тромбоцитів пацієнта, стимулюють фібробласти, що в свою чергу секретують протеоглікани, еластин та найголовніше колаген третього типу, що і становить основу омолодження.


III-й етап — безпосереднє проведення омолодження. Зони проведення: обличчя, шия/зона декольте, кисті рук, волосяна частина голови, брови.


Варто зауважити, що Full Face Regeneration має декілька протипоказань, це онкологія, вагітність, наявність запальних процесів в зоні проведення.


омолодження, омоложение
В медичній клініці Alpha Cell проводиться італійське омолодження Full Face Regeneration за доступною ціною. Вже багато наших пацієнтів переконалися в такій методиці та домоглися значного покращення стану шкіри та омолодження.
Бажаєте отримати консультацію та ефективне лікування? Тоді звертайтеся в медичну клініку у Alpha Cell.
Записатися на консультацію