Рівне Київ

Особливості комбінованої чистки обличчя

Розділ: Косметологія

Кожен день наша шкіра піддається великій кількості негативних факторів. І часто ми реагуємо тільки тоді, коли помічаємо вугрі, акне, жирний блиск. Якщо ж вчасно не звернутися до косметолога та не зробити чистку обличчя, то можна зіткнутися з рядом проблем: передчасне старіння, втрата тонусу шкіри, акне та інше.

У чому ж причина появи неприємних вугрів, чорних цяток та погіршення стану шкіри?

Сальні залози оберігають шкіру від зовнішніх факторів, та під впливом бруду, пилу, неякісних косметичних засобів вони можуть забруднюватись та спровокувати появу чорних прищів та цяток.

Домашні косметичні методи (різні маски, скраби) допомагають очистити тільки зовнішній шар шкіри, а глибокі пори так і далі залишаються. Тому професійна комбінована чистка допоможе позбутися проблеми.

Усі секрети комбінованої чистки обличчя

Комбінована чистка обличчя — це поєднання декількох косметологічних методів очищення шкіри для отримання найефективнішого результату. Вона використовується тоді, коли одного методу — механічної або ультразвукової чистки — недостатньо.

Ця процедура дозволяє дбайливо глибоко і водночас дбайливо очистити та обробити проблемні ділянки шкіри.

Ефект від процедури приємно вражає! Вона має тривалу дію, шкіра стає м’якою, рівною, чистою, набуває свіжості. Процедура є цілком безболісна, реабілітація дуже швидка, достатньо всього 2-4 дні, цілком безпечна для здоров’я.

Показання комбінованої чистки обличчя:

 • наявність комедонів;
 • шкіра схильна до жирності;
 • наявні нерівності на поверхні шкіри;
 • пори дуже розширені;
 • кератоз.

Після проведеної процедури в медичній клініці Alpha Cell комедони зникають, мікроциркуляція покращується, шкіра стає очищеною, гладенькою та ніжною.

Протипоказання комбінованої чистки:

 • наявність герпесу;
 • дерматози в стадії загострення;
 • нещодавня перенесена пластична операція на обличчі;
 • носіння кардіостимулятора;
 • загострення хронічних хвороб;
 • наявність гострих запальних процесів на ділянках, що підлягали процедурі;
 • онкологія.

 

Як проходить процедура комбінованої чистки обличчя?

Косметологічна процедура складається з декількох етапів:

1. Підготовка шкіри. Косметолог очищає шкіру від макіяжу, наносить спеціальні засоби, які розкривають пори та розм’якшують комедони. У деяких випадках косметолог використовує для очистки пілінг.

2. Ультразвукова чистка. Завдяки такому способу можна домогтися забрати затверділий бруд на порах шкіри.

3. Механічна чистка. За допомогою спеціального інструменту косметолог ретельно оглядає шкіру та очищує шкіру від чорних цяток, міліомів.

4. Заспокійлива маска. В клініці Alpha Cell після проведеної комбінованої чистки обличчя косметолог наносить спеціальну маску, яка має заспокійливий ефект, допомагає забрати почервоніння та набряки після процедури.

Якщо хочете, щоб Ваше обличчя світилося молодістю, було доглянуте, а шкіра залишалася ніжною, тоді комбінована чистка в нашій клініці Alpha Cell Вам чудово допоможе!

Професійні косметологи в нашій клініці індивідуально для Вас підбирають засоби та методику очистки. І Ви будете спокійно насолоджуватися процедурою, адже впевнені, що очистка виконується на вищому рівні, і позитивний ефект не заставить довго чекати.

Опубліковано: 15.04.2021