Рівне Київ

Друге підборіддя — ні! Ліполітики подарують красу

Розділ: Косметологія

Друге підборіддя нікого не прикрашає, а навпаки є недоліком у зовнішності. Тому так багато намагаються усунути друге підборіддя. І це правильно, адже в сучасному світі, коли так розвинена медицина, навіщо нехтувати такими можливостями.

Проте багато хто кидається на різні “бабусині” методики: мазі на натуральних травах, масажі, компреси… І дивуються, чому нічого не допомагає, а якщо є якийсь результат, то він такий непомітний…

Ми пропонуємо сучасний та ефективний метод проти другого підборіддя — ліполітики. Завдяки цьому методу вже багато наших пацієнтів відчули позитивний результат та позбулися другого підборіддя!

Причини виникнення другого підборіддя та як діють ліполітики?

Друге підборіддя — це складка шкіри, яка істотно деформує риси та пропорції обличчя, псує естетичний вигляд та завдає дискомфорту людині.

Серед основних причин виникнення другого підборіддя можна віднести:

  • природна будова нижньої щелепи;
  • раптова зміна ваги тіла (швидке схуднення або навпаки);
  • вікові зміни;
  • сон з використанням високих подушок, що призводить до порушення кровотоку та розтягнення м’язів;
  • гормональні порушення.

Друге підборіддя вкрай важко, а то й зовсім нереально приховати косметичними засобами. Дехто обирає радикальний варіант лікування — хірургічний. Та не завжди такий варіант підходить за станом здоров’я, фінансово затратний та потребує досить довгого періоду реабілітації.

Лікування за допомогою ліполітиків — метод, який ефективно усуне друге підборіддя. Ліполітики — це натуральні ферменти, у складі яких наявний лецит.

Ліполітики впливають на поліпшення та прискорення регенерації тканин, містять різні вітаміни та мікроелементи.

Діють ліполітики місцево, впливаючи саме на жирові клітини, які згодом виводяться природнім шляхом з організму. Завдяки ліполітикам нормалізується мікроциркуляція у клітинах, відновлюється обмін ліпідів, шкіра виглядає молодшою та в тонусі.

Як проходить процедура ліполітиками?

Ліполітики вводяться в медичній клініці Alpha Cell кваліфікованим спеціалістом. Перед виконанням процедери проводиться детальний огляд та збирання загального анамнезу. Якщо відсутні будь-які противоказання, лікар призначає процедуру ліполітиками.

Інєкція ліполітиками вводиться тонкою голкою в необхідну ділянку, яка перед процедурою ретельно обробляється дезінфікуючими засобами та знеболюється.

Сама процедура минає досить швидко, побічних реакції немає, лиш легке почервоніння.

Після процедури ліполітиками потрібно:

  • перших 30 хв. варто випити води, це допоможе прискорити процес розщеплення жиру;
  • пройти лімфодренажний масаж;
  • протягом перших двох тижнів не відвідувати басейни, солярії, сауни та перебувати під відкритим сонячним промінням.
  • не курити та не вживати алкогольні напої на період реабілітації.

В нашій медичній клініці Alpha Cell у Рівному вже багато пацієнтів відчули результат лікування ліполітиками. Така процедура надзвичайно ефективна для усунення другого підборіддя. Результат помітним стає уже після першої процедури, і пацієнти задоволені, що їхнє обличчя виглядає красиво та привабливо.

Тож, якщо Ви бажаєте нарешті позбутися другого підборіддя — якраз час втілити свою мрію в реальність!

Опубліковано: 23.04.2021